Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motoron hazafelé a szakadó...

Motoron hazafelé a szakadó esőben - a többszörös bebugyolálás ellenére - beázott és elázott a Huawei Mate 20 Lite -om. Mit vennétek helyette? Mit érdemes ma venni?

Figyelt kérdés

Konkrét okostelefon javaslatokat várok. Nem, már nem volt garanciális. Nem, ha az lett volna se lenne érvényes a garancia beázásra. Nem, javíttatni sem érdemes, ötszámjegyű összegre rúgna a bevizsgálás, majd utána a javíttatás + hetekig nem lenne telefonom (nem akarnak cseretelefont adni... ezeket a köröket lefutottam a szolgáltatóval...)

Érdemes esetleg kivárni és valahogy valamilyen ideiglenes telefonnal végigbrusztolni ezt a mintegy 8 hetet, amíg beindul a karácsonyi szezon? Jön addigra ki Telekomnál vagy bármely mobilgyártó cégnél valami értelmes újdonság?



2022. szept. 30. 17:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A sorstársam vagy kérdező csak én rosszabbul jártam mert most nyár elején vettem egy Samsung A32 és. Bicóval jöttem haza azt táskába volt a telefon de annyira szakadt az eső hogy esély se volt a túlélésre...beázott és tropa.. pedig nekem bevált a Samsung. Én most vízálló tokokat nézegetek ha legközelebb is így járok ne legyen baj.
2022. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!