Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes android rol iphone ra...

Érdemes android rol iphone ra váltani?

Figyelt kérdés

Volt egy samsung galaxy note 10+ om csak sajnos össze törtem.


Nagyon jó telefon volt gyors és sose akadt meg.


Ez elött volt egy huawei p20 pro azzal is megvoltam elégedve.


Most vettem a samsung helyett egy Poco F3-at.

Sajnos nem jön be a MIUI 12.5 teli van hibával.


Ezt szeretném lecserélni másik telefonra.


Használtan néztem az Iphone xs max-ot.


Még sosem volt Iphone-om de ismerőseim annyira istenítik hogy el gondolkodtam rajta hogy érdemes lenne e iphonet venni


Sajnos új telefon nem jöhet szóba a keret miatt.


Közép kategóriás telefont nem szeretnék venni.


2022. jan. 13. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megtettem megérte.

De ha nincs szükséges új telefonra teljesen felesleges.

2022. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én iPhone-ról váltottam androidra. A legelső okostelefonom szifon volt, nem nagyon szerettem. Jó telefon volt, tényleg minőségi, de egyszerűen nem illett hozzám. Nem szerettem a logikáját.

Aztán másodjára már androidost vettem, Samsungot. Azóta volt pár telefonom, de csak egyszer vettem mást, maradok a Samsungnál. Nekem ez jön be, elégedett vagyok vele.

Hogy neked tetszene-e a szifon, azt csak akkor tudod meg, ha használod pár napig aktívan. De minőségben (és árban) én nem látok különbséget egy jobbfajta androidos és egy szifon között. Persze minden telefonnak vannak előnyei és hátrányai, de az összkép nagyjából ugyanolyan.

2022. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2.

"én nem látok különbséget egy jobbfajta androidos és egy szifon között"

Nekem az már éppen elég különbség ha gyári szervizben tudom cseréltetni a gyári akkumulátort, kijelzőt stb.

Nem kell vacakoljak random szervizekkel, és tele van az ország hivatalos szervizekkel.

Sokáig foglalkoznak a telefonokkal szoftveresen, és normális appokat fejlesztenek IOS-re ami 6S-n is normálisan működik, úgy mint XR-n, nem feledkeznek el róluk.

Összesítve, nyilván megvan az előnyük, de én ez a féktelen váltogatást untam meg, ha én akkut akartam volna cserélni ebben az országban el sem vállalták volna... Ahogy a 2 év után a gyártó totál letette a kezét róla, és inkább nem első csúcsandroidom volt.

Apple-nél ilyenek nincsenek.

Nyilván megértem a másik álláspontot is, de 10 év android után lehet több a viszonyítási alapom.

2022. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

“ Ahogy a 2 év után a gyártó totál letette a kezét róla, és inkább nem első csúcsandroidom volt.”


Ott a pont.



Volt pár androidon elment(Sony,Samu), most Apple van, ég és föld…Nekem sokkal szimpibb az Apple.

2022. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zárt rendszer miatt (ha ez szempont) kevésbé érheti meg. Itt arra gondolok elsősorban, hogy telefonra másolni csak úgy simán körülményes pl. zenét rátenni.
2022. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös: csak feketén körülményes rá tenni dolgokat.

Kérdező: én azért használok iPhone-t, mert nekem bejön az iOS egyszerűsége. Van a családban Android telefon is, de nem nagyon jön be, de az én véleményem ebben ne legyen mérvadó, mert csak keveset használom és nem annyira ismerem.

2022. jan. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!