Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen idős telefont használto...

Milyen idős telefont használtok, milyet és ha sokáig használjátok akkor mi okból nem cserélitek le hamarabb?

Figyelt kérdés
2022. okt. 3. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Én most vettem újat az 5 és fél éves telóm helyett, mert már iszonyat lassú volt, agyf***t kaptam tőle... Anyagi okokból nem cseréltem le előbb (nem mostanában kezdett el lassú lenni, már régóta az volt).
2022. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Huawei P30 Pro. 3 éves lesz lassan. Nem találok olyat amire lecserélném. Erősen gondolkodom a Huawei P50 Pro-ban.
2022. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
4 éves iphone 7-et használok. Nincs vele semmi problémám, ami indokolná a cserét.
2022. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Eddig csak androidos telefonjaim voltak. Sony, Samsung, Honor, Xiaomi. Átlagosan 3 évente cserélem, de nem feltétlen azért, mert tönkre ment volna, hanem inkább csak az újítás miatt.
2022. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Galaxy A2-valami... Februárban lesz 2 éves. Az előző is S Galaxy volt, J10 mini. Csak azért cseréltem le, mert bár nincs igényem szinte semekkora tárhelyre, a 8 GB-jat teljesen elvitte már az alaprendszer futtatása.
2022. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

3 - 4 év körül. Akorrra vagy sérül, vagy lassul, vagy csak újítani szeretnék.

Amúgy nehezen szánom rá magam a cserére, mert megszokom minden telom sajátosságait és az új telóval hónapokig idegeskedem, hogy minden kicsit más.

2022. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Most váltottam egy Iphone 7-et, mert az aksija sosem volt nekem elég, pedig aksit is cseréltem benne. 2 évet kibírtam vele. Xiaomival jó tapasztalataim voltak, ezért most abból vettem újat. Nagyon elégedett vagyok vele. Azért nem cseréltem le előbb, mert nem tudtam még hogy milyet vegyek és tetszett a gyorsasága és a kamerája.
2022. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
3 éves Redmi. Megvan az új, csak lusta vagyok rárakni egy jobb romot...
2022. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 DK-s ***** válasza:
84%

Én egy 22 éves Motorola w388-at használok. Az előző két éve meghalt, de sikerült a neten találnom egy szinte vadi új másikat.


Azért nem cserélem le mert a telefonnal szemben támasztott igényeim kimerülnek a telefonálásban, SMS-küldésben, és az ébresztő-óra használatában. A közösségi életem magánterület, semmi szükségem arra hogy a főnököm messengeren baxogasson napközben, meg egyéb tájékoztatási elvárásokat támasszon egy olyan internet-szolgáltatáson, amit én fizetnék.


Eleinte nem tetszett neki de mivel kevés az ember, így tudomásul vette.

2022. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 DK-s ***** válasza:
80%
Bocs. Nem 22, csak 12 éves.
2022. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!