Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emag használt telefont...

Az emag használt telefont adott volna ki új címszó alatt?

Figyelt kérdés

Még sosem rendeltem az emagtól. Most bekapcsoltam az újonnan vett telefont és azt írja ki hogy 6 hónapja nem használta ezt az alkalmazást. Mi legyen vele. Térképről van szó. Akkor nem zsír új a teló? Átverés?

Nő vagyok nem értek ehhez.

Samsung okostelefonról van szó.



2022. okt. 5. 15:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet hogy újra csomagolt telefont vettél? Van olyan aki megrendeli de nem tetszik neki és visszaküldi így eláll a vásárlástól. A boltok némelyik ezt újra csomagolja és eladja újból valamennyi kedvezménnyel. Ezt tudom elképzelni amúgy nem hiszem hogy használtat küldtek volna főleg ha teljes áron vetted.
2022. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

"Még sosem rendeltem az emagtól."


És még most sem biztos, hogy ez tőlük jött.

2022. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok! Még az jutott eszembe hogy bejelentkeztél a Gmail fiókodva ha van? Mert onnan szerezhet infót a telefon.
2022. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Az emga boltba mentem be a készülékért, egyértelmű, hogy emag forgalmazta.

Na jó bakker de ez engem nem boldogít. Akkor már elkezdték használni, bekapcsolták, az életideje ment ezek szerint.

Bakker.

2022. okt. 5. 16:14
 5/45 A kérdező kommentje:
Mi? Nem erteni. Igem bejelentkeztem az emailbe
2022. okt. 5. 16:15
 6/45 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor rendelted, vagy bementél az egyik üzletbe és megvetted?
2022. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

"Mert onnan szerezhet infót a telefon."


Ilyen jellegű infók nem kerülnek szinkronizálásra.

2022. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Azért basszus ahhoz nem kell atomfizikusi diploma hogy megállapítsd új volt-e a készülék vagy sem.


- Összes telefon dobozán van egy lezáró tapasz, amit ha elvágsz, egyértelműen látszik hogy már volt felbontva. Ez nem olyan amit vissza tudnak ragasztani, az elvágása nélkül pedig nem lehet kibontani a dobozt. Itt egy kép róla: Volt ilyen, vagy ehhez hasonló a dobozon sértetlen állapotban?

[link]


- Amikor kivetted a telefont a dobozból volt rajta fólia elől-hátul-oldalán? Az is olyan dolog, hogy ha már egyszer levették, képtelenség úgy visszarakni rá, hogy az gyári színvonalú legyen.


Ebből a kettőből magadtól is rájöhetsz hogy tényleg újat kaptál, vagy nem.

2022. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
80%
Ezért kell bemenni és üzletben,vagy szolgáltatónál venni telefont.
2022. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Bementem az üzletükbe. Direkt amiatt nehogy bovlit kapjak.

Már bocs, volt ikyen tapasz nyilván meg fólia is az oldalán de azt simán újrateszik. Ehhez sem kell diploma

2022. okt. 5. 16:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!