Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S22 jó telefon,...

Samsung S22 jó telefon, megéri a jelenlegi árát?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok. Keret max 300ezer ft. Fontos, hogy me tepsi legyen, lehetőleg kompaktabb méret. Átlag felhasználó vagyok, net, facebook, messenger, viber, whatsap, waze, youtube amit használok. Kirándulás, utazás közben fotózgatok, emailt írok telóról és ennyi. Youtube átlag napi 30-60 perc között mozog. Ennyi.

Az aksi miatt tartok csak tőle. Apple nem kell.

Vélemények?



2022. okt. 13. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó választás. Megéri vagy nem, ennyibe kerül. Nem tudsz olyat olcsóbban szerezni.
2022. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Én nagyon elégedetlen vagyok az aksijával. Igaz, én zenét vagy podcastet hallgatok napi legalább 2x2 órában, de nap végére mindig izgulok, hogy kitartson, mire hazaérek.
2022. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!