Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen iPhone telefont ajánlot...

Milyen iPhone telefont ajánlotok? Apple 4, 4s, 5? Érdemes még megvenni?

Figyelt kérdés

Életem legszeretettebb telója egy Apple 4-es volt, mini, mindenhol elfért, elegáns, letisztult, nem túlhájpolt... nagyon szerettem.

Egyszer leejtettem, onnantól kezdve szanaszét repedt a felülete 4-5 év után már a kezem vágta a sok repedés, ezért cseréltem: Huawei Y5 ami egy szintén régi teló, de nem szeretem..



Nagyon szerettem az Apple telefon rendszerét, és hogy olyan pici volt.

Milyet ajánlotok?

Látom van eladó iPhone 4s - 5 de elég húzós áron, 60-70e használtan!


Szerintetek?


Amire használom: Viber, Whatsapp, Telegram, Youtube, alap híroldalak böngészése, Spotify és képek készítése. Valami e-mailek. És idegennyelv tanulásra applikációk.


2022. okt. 18. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Semmit ne vegyel meg ami iPhone 11 elotti. Megszunt rajtuk minden tamogatas, szep lassan kihalnak roluk az appok es akkut sem kapsz hozza, meg utangyartottat se.
2022. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

iPhone 4-re az iOS 7.1.2,

iPhone 4S-re az iOS 9.3.6

iPhone 5-re az iOS 10.3.4 a legutolsó iOS.


Viberhez iOS 13.4

Youtubehoz iOS 14

Whatsapphoz iOS 13

Telegramhoz iOS 11

kell minimum.


Vagyis ezek az öreg telefonok már inkompatibilisek szinte mindennel is. Nekem van egy 3GS-em, tényleg csak néhány appot lehet letölteni már rá.

Nem érdemes ilyen régi telefong megvenni - főleg nem 70-ért - kivéve ha gyűjtő vagy és a vitrinbe akarod. tenni.

Ahogy 1-es is írja iPhone 11 a minimum, ha annál kisebb méret kell, akkor iPhone SE.

2022. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Olyan iPhonet nem érdemes venni, aminek már lejárt a szoftveres támogatása, meg olyat sem, aminek hamarosan lefog.

11 előttit már semmiképp sem vennék, de igazából sima 11-et sem, mert nem OLED a kijelzője, ez meg már évek óta a sokkal olcsóbb telefonoknál is alap dolog.

Inkább a 12-től kezdve vennék telefont, akár újként, akár használtként. De ha neked a 60-70 ezres ár húzós, akkor inkább engedd el az iPhone témát.

2022. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
iPhone 12 mini vagy 13 mini ha fontos számodra a kompakt méret. Ezek alatt tuti nem vennék iPhonet.
2022. okt. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Iphone XS-t még megvennék használtan, ha jó áron van. Ez alatt, már nem érdemes, mert hamarosan lejár a szoftveres támogatásuk. Persze, ha kapsz 30K-ért egy Iphone 8-at, az nem feltétlen rossz vétel. Neked a 2022-es iphone SE-t ajánlom. Az egy kompakt méretű, felsőkategóriás procival ellátott középkategóriás készülék. Ha most megveszed, 7 év múlva is használható marad 1-2 aksicserével. Nem olcsó, de azért meg lehet fizetni és sokáig a szolgálatodra lesz.
2022. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"7 év múlva is használható marad 1-2 aksicserével."


Egyik iPhone sem kapott ennyi szoftveres támogatást. Meg egyébként, aki most vesz egy telefont 240 ezerért (legalább), az nem hiszem hogy 7 év múlva is azt akarná nyomkodni.

2022. okt. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyik iPhone sem kapott ennyi szoftveres támogatást. Meg egyébként, aki most vesz egy telefont 240 ezerért (legalább), az nem hiszem hogy 7 év múlva is azt akarná nyomkodni.


Nem fog 7 évig frissítést kapni és senki sem fogja addig használni, de akkor is működni fog, még akkor is lehetne alap dolgokra használni.

2022. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem fog 7 évig frissítést kapni és senki sem fogja addig használni, de akkor is működni fog, még akkor is lehetne alap dolgokra használni."



Ez kb. mindegyik telefonra igaz. Van 8 éves filléres szutyok okostelefonom is, ami még működik, de minek.

2022. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nemerdekesanevem válasza:

“Nem fog 7 évig frissítést kapni és senki sem fogja addig használni"



Az iphone 6s 2015 ben jelent meg és 2022 ig támogatták a legújabb szoftver frissítéssel.

Akárhogy számolom ez 7 év.

2022. okt. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az iphone 6s 2015 ben jelent meg és 2022 ig támogatták a legújabb szoftver frissítéssel.


Akárhogy számolom ez 7 év."


Akkor ezt számolgasd ki a többi telefonjukra is, meg mutass bármilyen dokumentumot vagy hivatalos vállalást, ami alapján iztosra veszed a 7 éves támogatást. :)

2022. okt. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!