Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni,a...

Új telefont szeretnék venni,a Samsung Galaxy a53-at.Szerintetek jó telefon?Nem drága?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Jó telefon, de az a52s még mindig jobb és olcsóbb is.
2022. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. okt. 19. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem olyanom van. Csak úgy alakult, hogy kaptam egy új telefont, ügyintézésért mentünk, valahogy így olcsóbbra jött ki a váltás, bár nem tudom, hogyan. Szükségem nem volt másikra, de őszintén szólva az A21s-t jobban szeretem. Több mint két évig használtam, és az előző telefonjaimmal ellentétben ez még mindig gyors, nem fagy le, nem merül gyorsan... Ezzel (A53) sincsen gond, új telefon meg minden, de ha ajánlanom kell, az A21s-t mondom.
2022. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó. Azért az A21s meg az A53 nagyon nem egy kategória.


A52s 5G sokkal jobb választás mint az A53 akármennyire újabb.

2022. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Így van, az A52S 5G-t válaszd, akár csak én. Pénteken fogom megvenni, ha minden jól megy.
2022. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is ebben a dilemmában voltam júliusban, A53-ra fájt a fogam.:) Itt nagyon sok tanácsot kaptam, hogy miért inkább az A52s-t vegyem. Végül meg is vettem az A52s-t, és nekem nagyon megfelel, és bár soha nem volt még S szériás Samum, de nagyon olyan érzésem van, mintha az lenne.:) Minden igényemet maximálisan kielégíti, nagyon jó készülék.
2022. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!