Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Győrben hol van olyan bolt...

Győrben hol van olyan bolt ahol használt telefonokat lehet venni? Akár zaci is jó? Az ilyen helyeken mennyivel szokott olcsóbb lenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:30
 1/1 anonim válasza:

Nekem most hirtelen két ilyen hely jutott az eszembe. Egyik az a Baross út végén van (a sétáló utcáén), úgy, hogyha a városháza felől mész, akkor a másik oldalon (a szomszédságában egy ruhaüzlet van). A másik az Árkádban van az interspárral szemben. De biztos van több is, talán valaki leírja Neked, de nekem most hirtelen több nem ugrik be, még én is csak 1 éve élek itt:)

Amúgy olcsóbbak, hogy mennyivel az használtságtól is függ... hány éves, mennyire kopott, minden funkciója működik e stb stb. Érdemes benézned, biztos segítenek benn is, ha elmondod pontosan mit szeretnél és milyen árkategóriában:)

2010. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!