Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S9/S9+-ra...

Nyuszikalove kérdése:

Samsung galaxy S9/S9+-ra melyik uvegfoliat ajanlanatok? WhiteStone Dome-ot neztem youtube-on, jo lehet?

Figyelt kérdés

Az ivelt kepernyo miatt felek, hogy ha tokba teszem pl akkor felfog valni. Meg nincs meg a telefon sem, de elotte szeretnek utana jarni.

Az S7-en is felvalt amit eloszor vettem ra..



2018. aug. 23. 07:58
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Sajnos nem találtam adatot arról, hogy ez csak a peremeken, vagy teljes felületen van ragasztva. Ezért a pénzért remélem, hogy igen.

A széleken ragasztóssal folyamatosan copok az S8+-on, nem válik el a széleken, de középen légrést hagy és borzalmasan rontja a képernyő érzékenységét és a láthatóságot direkt napfényben.


Egyszer sikerült Geek-ről akasztanom egy telibe ragasztottat kb. 3000 pénzért, tökéletes volt, csak sajnos egy hét után egy pofára esés összetörte és azóta sem találtam új beszerzési forrást.


Most rákerestem, Aliexpressen van S9/S9+:

[link]

2018. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen nekem is olyan volt, hogy csak a szeleken ragasztott. 11.000 ft volt ugy, hogy ra is tettek. De amint ratettem a tokot szepen fel os valt, aztan lattam milyen is az valojaban. Tobb olyat biztos nem veszek. Koszonom szepen a segitseget, jonak tunik, remelem bevalik majd. :)
2018. aug. 23. 09:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Az S7-emen olyan uvegfolia van ami nem er ki teljesen a peremeig, de legalabb nem valik fel meg egy par esest mar kibirt. :)
2018. aug. 23. 09:11
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Nekem eddig nem volt gondom az ilyen Geek és Aliexpress fóliákkal. Csak fontos, hogy telibe ragasztható legyen.

Tartottam tőle, hogy elcseszett ívvel jön és elválik a szélén, de nem, facán passzolt.

Csak mint írtam, sajnos eltörtem.

2018. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jol van akkor kiprobalom majd ezt. Koszi megegyszer :)
2018. aug. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!