Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb miért Apple...

Melyik jobb miért Apple iPhone 14 pro vs Xiaomi 12t pro?

Figyelt kérdés
Apple

2022. dec. 7. 11:11
1 2
 11/15 Alex Fly ***** válasza:
Rossz a kérdés. Nem jobb, hanem más. Mindenkinek a saját szokásai, igényei alapján kell eldöntenie, melyik az, ami számára jobban megfelel -és egyáltalán nem biztos, hogy ez másnál is így van.
2022. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak annyit szeretnék hozzátenni hogy amíg az alsó kategóriás xiaomikra alig jön frissítés addig a note pro-ra már szinte zaklatóan sok. A több mint két éves 9-es android note 8t-re már két android frissítést, a tíz-tizenegyet tettem fel az új miui12-vel, ráadásul tartalmaz memóriabővítést is amit a többi nem ami plusz két gigával növeli azt. Szóval ebbe a régi sz@rban szinte már minden ott van az 5G-n kívül ennyi év elteltével annyira remek a támogatottsága. Ezért is szeretem.
2022. dec. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A beépített felugró reklámok viszont valóban zaklatók a xiaomiban, de szerencsére minden alkalmazásban ott a fül és külön-külön kikapcsolható hogy frissítés után sem kapcsol vissza.
2022. dec. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyebekben pedig az iPhone nem az alkalmazásaiban hanem az appstore-n keresztül kémkedik az amerikai titkosszolgálatoknak ahhoz hogy minden nyavalyát el kell fogadni hogy letölthess.
2022. dec. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A több mint két éves 9-es android note 8t-re már két android frissítést, a tíz-tizenegyet tettem fel az új miui12-vel, ráadásul tartalmaz memóriabővítést is amit a többi nem ami plusz két gigával növeli azt. "


Aha, remek. Tehát a 2 éve is botrányosan régi 9-es Android kapott két frissítést, tehát jelenleg csak KETTŐ Android főverzióval van lemaradva, de sok a frissítés és jó a támogatás szerinted? :D Te amit rendszerfrissítésnek gondolsz, az a legtöbbször valamilyen MIUI-val érkező szoftver frissítése, nekem is volt régebben Xiaomim, az is ezt játszotta velem. Előadta, hogy rendszerfrissítés, aztán frissítette mondjuk a Témák alkalmazást... :)

A plusz kék giga "memória" meg gondolom a virtuális memória engedélyezését jelenti, ez is tök jó, csak igazából egyedül akkor van némi értelme, ha nagyon-nagyon kevés a telefon fizikai memóriája, ugyanis a virtuális memória sokkal-sokkal lassabb, amit úgy fogsz érzékelni, hogy lassan, esetleg akadozva futnak a szoftverek.


"Egyebekben pedig az iPhone nem az alkalmazásaiban hanem az appstore-n keresztül kémkedik az amerikai titkosszolgálatoknak ahhoz hogy minden nyavalyát el kell fogadni hogy letölthess."


Hogyne, minden alkalmazásnál jön a felugró ablak, hogy a CIA figyel téged :P Naná, persze. Szerintem te még távolról sem láttál iPhone telefont :D

2022. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!