Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 mennyire jó tizenéve...

IPhone 11 mennyire jó tizenéves gyerekeknek, mennyire állja meg a helyét?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnénk új telefont a gyerekeknek, (13,16 éves srácok).

Én nem nagyon vagyok otthon ilyen téren, és nem tudom ez jó telefonnak számít e.

Jelenleg valamilyen régi android telefonjuk van, ami már eléggé megérett a cserére.


Köszönöm előre is a segítséget!



2022. dec. 17. 10:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%

Szia! En nem vennék ilyen idős gyerekeknek iphonet! Nagyon irigyek az emberek és a gyerekek is tudnak gonoszak lenni!

iPhone 14 em van nagyon elegedett vagyok, ezelőtt is csak iPhonet használtam. De a felet nem használom ki ennek a telefonnak.

Ha mindenképp iPhone akkor én az SE 2022 modellt ajánlom mert nincs olyan drága a javítása mint a 11-nek, elfér kis helyen zsebben, tudja amit kell, és ez bőven elég egy gyereknek nálunk a lányok ezt kaptál (18 és 20 évesek) I14-et magamnak vettem, a feleségemnek 13 pro van. Inkább magadnak vegyél iphonet!

2022. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
40%
21) akkor minek van ájfon neked és az egész családnak?
2022. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A 13 évesnek még felesleges szerintem. Úgy sem használja ki. Persze ez az én véleményem. Attól még nyugodtan vehetsz. A 16 évesnek szerintem rendben van. Elég gyors telefon még manapság is. Az üzemideje nem a legjobb, bár nem tragikus. Kibír egy napot. A kamerák jók. Én mondjuk adnék egy alternatívát: Samsung Galaxy S21 FE. Jobb az üzemideje, erősebb a processzora, jobbak a kamerái, a kijelzője sokkal szebb. Frissítéseket is tovább fog kapni, mivel idei telefon és minimum 4 év frissítést vállalnak rá. (Android alapú) Samsung One Ui rendszer fut rajta, ami szerintem a legjobban sikerült telefonos felület. Stabil és biztonságos. (Én mondjuk az IOS-t is szeretem, de ott sokkal kevesebb beállítási lehetőség van sajnos). Hasonló áron van egyébként mint az Iphone 11. Az S21 FE-talán a legjobb ár-érték arányú telefon a piacon, szóval én erősen ajánlom.
2022. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egy erős androidos kell a gyereknek hogy normálisan játszani tudjon és meg tudják osztani a dolgaijat egymás között.
2023. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
szerintem még mindig jó
2023. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!