Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 mennyire jó tizenéve...

IPhone 11 mennyire jó tizenéves gyerekeknek, mennyire állja meg a helyét?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnénk új telefont a gyerekeknek, (13,16 éves srácok).

Én nem nagyon vagyok otthon ilyen téren, és nem tudom ez jó telefonnak számít e.

Jelenleg valamilyen régi android telefonjuk van, ami már eléggé megérett a cserére.


Köszönöm előre is a segítséget!



2022. dec. 17. 10:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%

Én iPhone-os vagyok, de minek ilyen idős gyereknek???


Jó lesz valami belépő kategóriás android is.

(úgyse fogja értékelni az iPhone-t)

2022. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges nekik. Amire ők használják, azt egy androidos telefon is tudja.
2022. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

11.12


Csak nem mindegy, hány évente kell nekik új telefont venni. Miért vegyen nekik belépőkategóriás Samsungot, Huaweit, mikor azok alig fogják 2-3 évig bírni, aztán a gyerek majd nyűg, mert neki új telefon kell?

2022. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
#13 Belépő kategóriás régi Nokia Lumia 610-em még működik, és még vannak ilyen példák, ahogy gondolom 1-2 év után tönkremenő iPhone-okról is, nem szabad általánosítani.
2022. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem mindegy, hány évente kell nekik új telefont venni. Miért vegyen nekik belépőkategóriás Samsungot, Huaweit, mikor azok alig fogják 2-3 évig bírni, aztán a gyerek majd nyűg, mert neki új telefon kell?"


De miért kéne belépőkategóriás Samsungot venni ezért a pénzért? Ennyiből már nagyon jó felső-közép kategóriás telefonokat lehet venni, pl. ott van már ennél lényegesen olcsóbban, az egyik ár/érték bajnok Samsung S21 FE. De ennyiért már S21 is van.

És ezeknek a telefonoknak is van még 2-3 és szoftveres támogatása, az iPhone 11-nek sincs több.

2022. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
25%

15


Jajj, jobbat nem is mondhattál volna példának. S21? 2 éves telefon, mindkét szülőmnek az van (nem, nem töltöttek le rá minden xart, és rendszeresen van frissítve, mivel én kezelem nekik, ők csak messengereznek rajta) és mindkettő úgy fagy, mint a rohadás. :) Pokol a kezembe venni a 11-emhez hépest, aminek semmi ilyen tünete nincs. Jó, persze mondhatnám, hogy fél-1 másodperc az nem sok, ugye? De igen, már ekkora késés is baromi irritáló, ha neked olyanod van, ami sosem produkál ennyit sem. Még az iPhone 8-am sem késik annyit, mint az ő S21-ük...

2022. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Jó, akkor kamuzzad csak szét a kérdést.

Iphone 13-mam van, van a családban most egy Note 20 és egy S9 is. Egyik sem fagy vagy akad, az iPhone 13-hoz képest sem. Az S21 pedig ezeknél újabb. Az iPhone 11 pedig már egy több mint 3 éves telefon. Az S21-nek még csak egy utódja van, az S22. Az iPhone 11-nek már ott van a 12, 13, 14.


Azért, mert anyádék szétb..sszák a telefonjaikat, még nem fog akadni semmiféle S21.

2022. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem bass*ák szét. :) De legyen igazad, mi biztos kifogtuk a xart. Vagy bénák vagyunk hozzá. :)
2022. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem, biztos nem b..szták szét, azért szaggat úgy, mint egy 40 ezres telefon, nem? :) Emberek tízmillióinak jó, de nálatok használhatatlan, tutika.
2022. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

19

Ne szívd meg magad ennyire. Másik tízmillióknak meg az a tapasztalata, mint nekem és ezért váltott. Én csak a tapasztalataimat mondtam el, ahogy te is, a kérdező meg majd maga dönt. :)

2022. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!