Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan érdemes Applet vásárolnom?

Honnan érdemes Applet vásárolnom?

Figyelt kérdés
Félek ezektől a random webhelyektől, amúgy vagy iPhone XS v XS MAX-ot szeretnék, csak nem tudom hol nem csapnak be. Valaki aki tapasztalatabb?

2022. dec. 25. 11:46
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

4-5eves telo

igyhat csak "random" helyek lesznek hozza, mivel hasznaltak

ha kereskedonel veszed kisebb az esely a gondra, lehet gari is ra, viszont picit dragabb lesz

2022. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az összes random webhely kockázatos, én csak hivatalos viszonteladóknál szoktam telefont vásárolni, ott viszont ez a készülék már nem kapható.
2022. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
es milyen oldalon tudnek szetnezni, ahol nem csak 14 van
2022. dec. 25. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5 évig van támogatás egy iphonera, az pont most jár le. Miért akarsz egy nem támogatott, nagyon régi, elavult telefont, amiből ráadásul nehéz normális állapotút találni, amivel nem vernek át. Ha nincs pénzed, akkor inkább vegyél androidot vagy használt 1-2 éves készüléket.
2022. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindig a hivatalos viszonteladótól érdemes készüléket vásárolni mert utt tuti nem vernek át
2022. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!