Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-on hogy tudom vissza...

IPhone-on hogy tudom vissza nézni kivel mennyi időt beszéltem?

Figyelt kérdés
Küldtek egy 9000 Ft-os számlát, nem tudom mire fel mert a csomagom ami van csak 4500 Ft körül szokott lenni. Nem kértem plusz szolgáltatást,se semmit.. Ezért szeretném visszanézni,hogy mennyit telefonáltam valójában.

2023. jan. 9. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A híváslistában.
2023. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A híváslistában, az előzményekben rákoppintasz a hívott fél neve mellett a kis i betüre és ott látni fogod a hívás idejét.

A listában csak az utolsó 100 tételt látod, viszont az iPhone az utolsó 1000 hívást tárolja. Ha kitörölsz a látható hívások közül egyet, akkor egy korábbi meg fog jelenni. Így tudsz visszafelé lépkedni ha az első 100 tétel nem elég.

A Beállítások -› Mobilhálózat lapon legalulra görgetve láthatod az összes hívásidőt - de gondolom nem nulláztad hónap elején...

A telefonszámlán részletezve látod, hogy miért fizettél, onnan ki kell hogy derüljön hogy melyik irányba telefonáltál sokat. Lehet hogy valaki olyannal beszéltél akiről azt gondoltad, hogy hálózaton belül beszélsz, de hordozott száma van és másik szolgáltatónál van előfizetése.

2023. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a híváslistában,az i betűs opciónál csakis a legutolsó hívást mutatja, semmi többet. Én percre gondoltam,hogy úgy kiírja e valahol.
2023. jan. 9. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogsz egy papírt és ceruzát és összeadogatod a számokat...
2023. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, összeadogatnám ha kiírná..:)
2023. jan. 9. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Hádde kiírja!

Telefon app

Alul: Előzmények

Hívott emberkénél jobb oldalon i betüre koppintas és ott lesz

2023. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!