Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-ok hány évig vannak...

Az iPhone-ok hány évig vannak támogatva (működnek rendesen)?

Figyelt kérdés

Fontolgatom hogy vennék iPhone-t, de használtan. Nincs szükségem feltétlenül a legújabb funkciókra, így a készülék tudását tekintve nekem jók lennének a régebbi modellek is, úgyis csak böngészek, chatelek, google alkalmazásokat használok, zenét hallgatok és néha videókat nézek, ehhez nem kell a legmodernebb csúcstechnika.


De nem tudom náluk hogy működik ez, mennyi ideig támogatnak egy-egy szériát? Meddig használható? Ha veszek mondjuk egy 2-3 éves készüléket azt még tudom használni 1-2 évnél tovább?


2023. jan. 16. 10:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre az SE (2020), X és XR modelleket nézegetem, ha ez számít, de olyan mélyen még nem ástam bele magam.
2023. jan. 16. 10:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 5 évig vannak támogatva, de inkább tovább is. A támogatás megszűnése után is minden telefon használható minimum 2-3 évig.
2023. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, köszi! :)
2023. jan. 16. 11:02
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:
Így van.
2023. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy nem kapja meg a legújabb iost, még használható.

iPhone 8/8+-nál régebbit már ne vegyél!

2023. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Még jobb!

Nem feltétlenül igénylem az újdonságokat, csak működjön minél tovább. (Ezt egyszer már megszívtam a Windows Phone-nal :D )

8-nál régebbit nem akarok, ma valamennyire utánanéztem és leginkább az XS tűnik jónak, a többi vagy kevésbé jó vagy számomra túl drága...

2023. jan. 16. 13:50
 7/8 Morzsi007 ***** válasza:
A sima X-et nem ajánlom, ha felmerülne, inkább XS.
2023. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az Apple általában hosszú ideig támogatja a készülékeit frissítésekkel és biztonsági javításokkal, de az egyes modellek támogatási ideje eltérő lehet. Általában az újabb modelleknek hosszabb a támogatási idejük, de az iPhone-ok általában legalább 5 évig kapnak frissítéseket az első megjelenésüktől számítva.


Ha egy használt iPhone-ot vásárolsz, akkor érdemes olyan modellt választani, amely legalább 1-2 évig még támogatott lesz. Az iPhone 6s például még mindig támogatott, és bár 2015-ben jelent meg, továbbra is használható az iOS 15-ön.


Ezenkívül, amikor használt iPhone-t vásárolsz, fontos ellenőrizni a készülék állapotát. A használt iPhone-ok esetében gyakoriak lehetnek a problémák, például a rossz akkumulátor-élettartam, a kijelző sérülései vagy a kamera hibái. Ezért javasolt a vásárlás előtt ellenőrizni a készülék állapotát, lehetőleg megbízható forrásból, mint például egy megbízható használt áruház vagy egy megbízható eladó.

2023. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!