Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hívott a rendőrség?

Miért hívott a rendőrség?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A mai napon felhívott a telefonom szerint a Rendőrség. Utána néztem a számnak, valóban az volt, de egy Tatabányai kapitányság száma, mindezt úgy, hogy teljesen ellentétes oldalán élek Magyarországnak, Tatabánya, sőt még Budapest közelében sem.


Megeshet, hogy félretárcsáztak?



2023. jan. 18. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
87%
Hívd vissza és kérdezd meg
2023. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja ki hol adta meg a számod...

Múltkor apám nőjére rontottak rá, mert arra a címre volt bejelentzeve egy csávó akit be akartak vinni.

2023. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1, próbáltam, de nem veszi fel senki...
2023. jan. 18. 17:20
 4/22 anonim válasza:
100%
Egyszer engem is hívtak egy vidéki városból, és mint kiderült rendelni akartam valakitől valamit, de aztán nem rendeltem, csak érdeklődtem, és emiatt, mert csalás gyanús volt az eladó.
2023. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#4, tudja a Fene. Én nem rendeltem semmit, fiatal srác vagyok, szval hála istennek a múltam sem ügyletes, ráadásul, a számom is új...
2023. jan. 18. 17:24
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem új volt a számom, behajtó cég zaklatott először sms-ben, aztán hívtak is, végül e-mailben kellett nyilatkoznom hogy ki vagyok és semmi közöm ahhoz akit rajtam keresnek.
2023. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőmet egyszer azért hívták, mert az expasija az ő telefonjáról hívogatta a drogdílereket. (Vagyis a telefonelőfizetés az ő nevén volt). A te új számod is valakié volt valamikor..én innen indulnék ki.
2023. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hívott már a rendőrség, valaki más zűrbe keveredett és mivel úgymond volt vele kapcsoltam be kellett mennem tanuskodom a dolgokkal kapcsolatban, szóval azért hívtak, hogy mikor tudnék befáradni a legközelebbi rendőrségre.
2023. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Lövésem sincs. :D ismerettségem lakóhelyemen szinte kívül nincs, tehát az kizárt, hogy valakivel rossz, zűrös kapcsolatom lenne - Oroszlányi Rendőrkapitányságról, s annak környékéről abszolút képtelenség, 330km táv. 😀 Tehát #7, valószínűleg igazad lehet, valakié lehetett ez a számom korábban. 😀


Egyébként azóta hívtam már őket 4x, Hungarian Dance-n kívül semmit nem hallottam.

2023. jan. 18. 17:44
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor eladtam egy telefont 20e Ft értékben, akkor "véletlenül" 300e-t kaptam a számlámra...pali megkérte hogy vegyem le neki a pénzt, mert céges számla és nem fogad utalásokat, mondom jó.

Minden rendben volt, odaadtam neki a telefont, pénzt - 30e ft (telefon ára+kezelési költség meg kellemetlenség), elköszöntünk.

Rá fél évre hívott a rendőrség, hogy kapcsolatot találtak közöttem meg egy pénzmosásos ügy között, említettek egy nevet (pali nevét akinek eladtam a telefont), hogy tudok e valamit, menjek be tanúvallomást tenni. Utána kiderült, hogy valahol Tihanyban bukott ki a dolog, ami tőlem ~200km-re van.

Ha nem tettél rosszat, nem kell beszarni. Nekem sem fordult meg ez az egész a fejemben, csak fura volt, aztán ahogy megkeresett a rendőrség, helyére kattantak a kirakósok...

:D

2023. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!