Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az eSIM és...

Miért nem működik az eSIM és fizikai sim egyszerre az iPhone 13 Pro-mon?

Figyelt kérdés

Már hetek óta ezzel küzdök, két különböző hivatalos Apple szervizbe vittem el, mindenhonnan úgy kaptam vissza, hogy hibátlan... aztán mikor beaktiváltam az esimet, egyből le is dobódott. Most sincs másképp.


Erről a hibáról beszélek: [link]


Neten semmit, de konkrétan semmit nem találok erről a hibáról, akárhogy keresek rá... Már én mindent próbáltam, semmi sem oldotta meg...


Valaki esetleg tudna valamit mondani erre, mert már megőrülök?!



2023. jan. 27. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szolgáltatónál verd az asztalt. Olvastam hogy a telekomnál nagyon nem jól működnek az esimek. Aki váltott azok nagy része meg is bánta. Ezért maradok még fizikai simnél - szintén i13p
2023. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az a vicces, hogy eddig tökéletesen működött, hónapokig.. aztán egy újraindítást követően előjött a videón látható hiba, és totál nem értem
2023. jan. 27. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
ezért nem lesz soha ifosom
2023. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam tökéletesen működik a Telekom E-sim-je! Igaz én is két kártyával használom a telefonomat. Egy fizikai sim kártyával ami Vodafone-os, és egy Telekom E-sim-mel. Nálam igy tökéletesen működik! Ja és igen nekem iPhone 14 Pro Max telefonom van, IOS 16.5.1 (C)-al. Ez a hiba jelenség tudtommal akkor szokott jelentkezni ha az E-Sim és a Fizikai Sim is, egy ugyan azon szolgálató (Például: Magyar Telekom Nyrt.)-nál van. Mert ezt az iPhonok töbsége valamiért nem kezeli le. Ez tény. Bár ez a kérdés január 27.-i kérdés. Ma meg már július 22.-e van. Épp ezért kérdem a kérdezőt: Hogy a probléma azóta is fennál-e? Vagy már meg oldódott a problémád?
2023. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintúgy 13 pro, nálam működik, ugyanaz a két sim, telekom-telekom.
2023. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!