Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilgyártók miért spórolnak...

Mobilgyártók miért spórolnak ? Miért nem adnak töltött, fülhallgatót ? Régen miért adtak ? Régen miért nem spóroltak ? Simán tudnának adni ha akarnának.

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 18:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
Töltött mit?
2023. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Töltő akart lenni :D
2023. febr. 2. 18:12
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
Új kaja: töltött fülhallgató :D
2023. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Azért spórolnak, mert nagy a verseny.

No meg az USB-C elterjedésével igazából tényleg rohadtul felesleges minden telefonhoz töltőt pakolni. Én is isten tudja mióta nem vettem töltő adaptert, pedig nem jár már a telefonokhoz.

Fülhallgatókból meg régen is olyanokat adtak, hogy egyből bevágtam őket egy fiók legmélyére. Az tényleg nettó szemétgyártás volt.

Amúgy most is adhatnának ha akarnának, igen. Csak drágább lenne a telefon (hasra csapok) 10 ezer forinttal, mint most. Aztán kapnál mellé egy fölösleges adaptert meg egy fölösleges fülhallgatót.

2023. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Én például örülök is neki hogy nem adnak. Van egy doboznyi adapterem amivel nem tudok mit kezdeni. A legtöbbön még a gyári fólia is rajta van. Nettó környezetszennyezés ennyi kacatot legyártani.

Egyszer kell venni egy normális adaptert és azt használni az összes készülékedhez. Esetleg 2-3 darab kell ha sokmindent töltögetsz USB-ről. Egy jó tültő 5-10 évet kibír gond nélkül. Nálam van olyan ami 13-14 éve működik...

Csak a buta proli gondolja azt hogy igenis aggyanak tőjtőt a telllóhó!! Hát mi a ... anyjuak kípzenek mán??!!!!? Mert egyrészt magyar proli és minden kell neki ami ingyen, vagy olcsóbban van. Ha már kifizeti a 19ezret 22 hónapon keresztül az ájfónért, akkor legalább aggyanakmán töltőt, tokot, kettőt hogy vasárnap a misére másikat tudjon feltenni, dokkolót, 2 kábelt hogy a táskában is legyen. Sőt hármat hogy legyen a kocsiban is. De ahhoz akkor adjanak szivargyújtó töltőt. Meg a töltőknek is külön tokot meg üvegfóliát nehogy megkarcolódjon.

MINEK????

Meg még van néhány érv amellett hogy darabokban vegyük meg a dolgainkat és amit leheet máshoz is és tovább használni abból ne halmozzunk fel készleteket.

2023. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem spórolnak, egyszerűen a többségnek nincs rá szüksége. Aki akarja meg külön megveheti :)
2023. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
A 600 ezres S23 Ultra mellé sem adnak. Nem értem, már nem is érdekel.
2023. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Az Amazon ezt már régen meg merte lépni, nem adnak töltőt a Kindle-höz, nem tudom, mióta. Legalábbis amit régen vettem, ahhoz nem volt. Töltögettem a telefonom töltőjével gond nélkül, de akár a tévéről is tölthettem volna, nem hiányzott még egy töltő.
2023. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%

De miért kellene a 600 ezres telefonhoz bármit adni? Az a telefon ára. Ha 600k-d van, akkor van ott még 10k töltőre. 10k-ből meg hétnyelven beszélő QC, PD minőségi gyorstöltőt kapsz. Azzal meg mindent is tölthetsz. Az egész család tölthet vele.



Mondjuk itt komoly edukációs probléma is felmerül...

Az emberek nagy részének fogalma sincs arról hogy az USB töltők jók mindenhez. Sokszor kérdezik itt a gyakorin is hogy az 1A-es töltő helyett használhat-e 2A-est, nem fog felrobbanni?

És ott sorakoznak a töltők a polcon és minden eszközét a hozzá adott töltővel töltögeti, pedig elég lenne egy töltő.

Ilyeneket kéne óriásplakáton reklámozni nem a szankciókat.

2023. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
26%

"Ha 600k-d van, akkor van ott még 10k töltőre."


Persze, akkor nyilván van pénzed töltőre is, de akkor is rossz érzés hogy nem adnak mellé ennyiért. Az olcsó telefonokhoz bezzeg adnak.

2023. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!