Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szabaduljak megy egy...

Hogyan szabaduljak megy egy ilyen vírustól?

Figyelt kérdés
Androidos telóm van, ha ez releváns. Kb 10 percenként, nem számít milyen appba vagyok épp, feljön egy pop-up hirdetés. (Épületgépészettől a hentai-ig kb barmi volt már.) Gyanítom, hogy valamelyik felnőttfilmes oldal miatt. Nem tudom ettől e, de némelyik app egyszer egyszer nem reagál egy ideig megnyitás helyett

#hirdetés #vírus #telefon #Android #zavaró #Malwarebytesnemmukodik
2023. febr. 15. 18:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*épületgépész-szerelőket kereső hirdetések ha ez számít
2023. febr. 15. 18:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Ebben hol a vírus?
2023. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez csak reklám

Samsungon nincs.

2023. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy s10+ om van, évek óta használom, és csak most kezdődőtt. Szerintem ezt nevezik vírusnak, de ha nem, akkor is nagyon zavar.
2023. febr. 15. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem vírus.

Valamelyik app csinálja, amit az utóbbi időben telepítettél.

2023. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A reklámokat alapvetően egy-egy app dobja fel. Esélyes, hogy a böngésző az, nézd meg a beállításaiban a webhely engedélyeket. Ha a reklámot az értesítősávban látod, nyomj hosszan az értesítésre és az android megmutatja, melyik app küldte.
2023. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem az értesítősávban látom. Az egész kijelzőt blokkolja, és még azt sem engedi hogy screenshotot csináljak. De egy x gombot rak a kép sarkába
2023. febr. 15. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Melyik appban?

3-as, mi nincs rajta?

2023. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, több appban is, de ha a kezdőképernyőn vagyok, akkor is odacsapja a képembe.
2023. febr. 15. 21:44
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
8# adblock Browser-t használom, új, ismeretlen oldalakat privàt oldalon nézem meg, ott adom az engedélyeket, igy nincsenek felugráló reklámok.
2023. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!