Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Facebookom fura képeket...

A Facebookom fura képeket posztol, amiben egy csomó ember megjelöl. Hogy szabaduljak meg a vírustól?

Figyelt kérdés

Már másodszorra történik meg, egy héten belül, hogy a Facebook profilom képeket posztol és nem én rakom ki őket sőt ismerős emberek is meg vannak jelölve.Jelszót változtattam már, ezenkívül nem tudom mi mást tehetnék.Törölni nem bírom.Segítsetek hogy hogy bírnám jelenteni a Facebooknak és hol vagy mit csináljak.Új profil fiókot nem akarok nyitni.Itt van két kép:

[link]


[link]


2020. dec. 26. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Valamilyen beépülő bővítményt engedélyeztél a böngészőben szerintem.

Első körben nézd át a bővítményeket, és tiltsd le azokat amiket nem te engedélyeztél.

Utána pedig: [link] ezzel lepucolni mindent.

2020. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
ez nem bővítmény, sajnos malware :) vírusos a géped, vagy azzal amit az első javasol vagy másmilyen vírusírtóval, malware tisztítóval lehet próbálkozni, vagy csökkentett módban indítva törölni mindenhonnan.
2020. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!