Első iPhone 5s?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A jövő héten fogom az egyik ismerősünktől megkapni az iPhone 5s-t. Ez lesz az első iPhone készülékem. 16gb-os. Tudtok segíteni nekem, hogy arra mennyi fér rá kb? Ráfér Messenger, Instagram,Viber, Tiktok? Csak ezek kellenének főleg. Vagy úgy tudtok tapasztalatot?
2023. febr. 19. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
2023-ban iPhone 5s? viccelsz?
2023. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%

16gb, arra bőven ráfér az a 4 dolog amit felsoroltál, ne aggódj.

Arra figyelj, hogyha közel áll a tárhely ahhoz hogy megteljen akkor sokat fog a telefon újraindulni, kikapcsolni így kb 4 gb mindig legyen szabad minimum. Ha nagyon hideg van a telefonnak, vagy meleg akkor is előfordul hogy kikapcsol.

2023. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az kereken 10 éves telefon.

Akkoriban persze csúcs volt, imádtuk. De eljárt felette az idő.

Szerintem csak a csalódás lesz abból ha iPhone 5S-el állsz neki ájfónozni!


iOS 12.5.6 a legújabb iOS rá ami miatt nem bitzos hogy minden app futni fog rajta. Viber és Insta biztos hogy nem fog menni, mert azokhoz már iOS 13 kell legalább.

2023. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem csak a tárhely lesz a probléma, hanem az is, hogy ez a telefon már rég nem frissül, nem is fog rajta sok app működni. Az iOs 12.5.5 jelent meg rá utoljára.

Messenger minimum: iOS 12.4. Ez még működik, de csak éppen, hamarosan várhatóan ez sem fog.

Viber minimum: iOS 13.4, ez ki is esett.

Tiktok minimum: iOS 10.0. Itt már inkább attól félnék, hogy hogy viszi egy ennyire régi hardver... Vélhetően élvezhetetlenül, hiszen borzasztóan gyenge a telefon processzora mai szemmel, ráadásul csak 1 (!!) giga RAM-ja van.


Telefonálni még jó lesz, de olyan túl nagy elvárásaid ne legyenek. 70-80 ezer körül már vannak használható androidos készülékek, amik nyilvánvalóan nem erőgépek, de egy 5s-nél minden téren sokkal használhatóbbak lesznek.

2023. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Manapság kuka. Nem véletlenül adja neked. 16 GB az semmi.
2023. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Annyiért már bőven jó iPhone is van!
2023. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, tényleg nem szeretnélek megbántani de jobban jársz még egy olcsó androidos telefonnal, mint azzal az iPhonenal, családtagomnak iPhone 5 telefonja volt, odaadta nekem pár éve, de sokáig nem tudtam használni mert nagyon lassú volt.
2023. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől a választ! Azt hozzá tenném, hogy ingyen kapom, viszont második telefonnak használnám.
2023. febr. 19. 22:10
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez egy kb. 10 éves telefon. Bár anno jónak számított de most már egy újonnan 40 ezres telefon szintje alatt van, elavult mára. Inkább vegyél használtan egy Iphone XS-t vagy egy Galaxy S20 Fe-t.
2023. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
És minek neked egy második telefon? Mi az amit ez tud és az első nem? Kipróbálod, konstatálod hogy használhatatlan aztán bedobod a fiókba.
2023. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!