Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam a két...

Melyiket válasszam a két telefon közül??

Figyelt kérdés

S21 Ultra 256Gb 16Gb RAM Exynos változat

S22 Ultra 128Gb 8Gb RAM Exynos változat


Ugyanannyiért tudnék hozzájutni mindkettőhöz. Attól tartok hogy a 8Gb RAM kevés lesz az S22 Ultra esetén, meg a 128 Gb tárhelyről is azt hallottam hamar megtellik/sokat vesz le a rendszer. Hosszabb ideig tervezem használni a telefont, jegyzetelni is szoktam (mindkettő támogat S-Pen tollat tudtommal)



2023. febr. 21. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Soha a büdös életbe nem tűnne fel a RAM különbség... ezt szó szerint értettem.

A háttértárról meg te tudod, hogy mire elég számodra. Ha nem rakod tele a telefont nagy méretű játékok tucatjaival, nem videózol naponta órákat és elő vagy fizetve valamilyen felhőszolgáltatóra (2023-ban illene), akkor a 128-as is untig elég szerintem.


Innentől pedig rajtad áll, hogy mi számít jobban:

A jobb processzor, jobb kamera, hosszabb szoftveres támogatás, jobb üzemidő vagy a memória és a háttértár mérete.

2023. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!