Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem hivatalos szervizben...

Levikekecr121 kérdése:

Ha nem hivatalos szervizben csereltettem uveghatlapot az IPhone 12pro készülékemen az befolyásolja a gyártói garanciát ha alaplapi meghibásodás áll fenn? Illetve ha nem szólok róla és elkuldom szakszervizbe rá jönnek hogy volt szervizelve a keszulek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy sejtésem, hogy a szervízben tökéletesen meg tudják állapítani, hozzányúltak-e a telefonhoz.
2023. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdés előzményeit itt találjátok: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


"Ha nem hivatalos szervizben csereltettem uveghatlapot az IPhone 12pro készülékemen az befolyásolja a gyártói garanciát ha alaplapi meghibásodás áll fenn?"

Igen, elveszted a garit.

Idézem a te válaszodat a fenti kérdésben: "Jovoheten megcsinálják gyártói garancia alatt ingyen 😉😇" Akkor most mi a helyzet, mi az igazság? Mégsem csinálják meg gariban? Vagy még azt írtad, hogy "Bele írtam megjegyzesbe h ha gariba nem tudjak cserélni akkor is cseréljék ki és kifizetem" és most megjött az ajánlat ami 285000 forint - vagy több?



"Illetve ha nem szólok róla és elkuldom szakszervizbe rá jönnek hogy volt szervizelve a keszulek?"

Rutinos szerelő észreveszi ha volt már javítva a készülék. Még akkor is ha azt hivatalos szervizben javították.

Főleg hátlapcserénél. Ugyanis ahhoz hogy le lehessen vakarni a törött hátlapot ki kell pakolni az egész telefont.... ennek pedig biztosan marad nyoma.

2023. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bent voltam szakszervizben, említettem a hátlapot azt mondta a srác h elvileg gond de mivel nem tudjak hivatalosan le ellenőrizni h cserélve lett valszeg nem lesz gond
2023. febr. 21. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keversz-kavarsz itt összevissza... egy szavadat sem lehet elhinni.... Ahány válaszod van mindegyikben mást mondasz.
2023. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez attol fugg en a sajat androidbol indulok ki ahol az alaplap tarto csavarokon volt matrica na azt hatlap cserenel nem kell kicsavarani igy az sertetlen marad ez alapjan (applenel nem tudom hogy van) jozan paraszti esszel ha ott is ezt hasznaljak akkor igen nagy esellyel kicserelik
2023. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!