Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokkal jobb lesz egy samsung...

Sokkal jobb lesz egy samsung galaxy a53 a jelenlegi xiaomi redmi note 10-emnél?

Figyelt kérdés

A redmi note tönkrement, úgyhogy úgy néz ki cserélni kell.

a xiaomiban sok kompatibilitási problémát érzékeltem például a google asszisztensnél, tárhely bővítés során, illetve sok értelmezhetetlen folyamatot futtatott amelyek szerintem lassították a telefont.


De nem tudom lényegi különbség lesz-e a két készülék között, én alapvetően a vízállóság miatt választanám a samsungot.


2023. febr. 21. 14:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Szóval én alapvetően azt várom hogy a samsung mint amerikai-dél-koreai rendszer sokkal több extrát és funkciót fog nekem nyújtani mint a fű alatt szétkorlátolt, illetve szétfőzött xiaomi. Tele volt reklámmal, értelmezhetetlen appokkal, néha indokolatlanul belassult.
2023. febr. 21. 14:30
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Biztos jobb, meg az A53 újjab telefon is szóval több ideig fog szoftver frissítéseket kapni
2023. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem tudom, én abszolút nem tapasztaltam se lassúságot, se kéretlen reklámokat a xiaomimnál. Ár-érték arányban tuti a legjobb telefonom volt. Most A53-am van, jó telefon ez is, de tele felesleges appal, ami meg kéne, az meg nincs benne...
2023. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Milyen fölösleges appok vannak benne pl? Ezek nem törölhetőek?

Xiaominál nálam tele volt reklámmal meg ilyen tisztító appok jöttek elő a frissítésekkel amik szintén reklámoztak.

2023. febr. 21. 16:02
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem lesz jobb a Samsung, pont fordítva, a Xiaomi az egyik legjobb telefongyártó cég, a Samsung az egyik legrosszabb telefongyártó cég. A Xiaominál csak 2 cég gyárt jobb telefonokat, az Apple és a Google. Samsungot ne vegyél, mert az egy szar.
2023. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
5. A Samsunghoz képest a Xiaomi egy rottyon lévő Suzuki, sajnálom. Még ha hardveres működik is, akkor is vannak benne hiányosságok. Szoftveresen pedig egy hulladék. Random kikapcsol, akad, faragatlan az egész. Többet nem veszek Xiaomit.
2023. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Na most ez nagyon ellentmondásos. 5 kifejtenéd bővebben kérlek? A többiek meg kifejtenék bővebben az ellenvéleményt? Most ez kicsit összezavart.
2023. febr. 21. 17:33
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

Pl a xiaomiban volt normális AR, iránytű, fényképezőn időbélyegző. A samsungban az AR vicc, a többi pedig nincs.

Pozitívuma, hogy tényleg vízálló. De mondom, nekem a Xiaomi is tökéletesen működött.

2023. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"xiaomiban volt normális AR, iránytű, fényképezőn időbélyegző. A samsungban az AR vicc, a többi pedig nincs."


Ez szimplán nem igaz. Honnan gondolod ezt?

2023. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Onnan, hogy az egyik volt, a másik meg most van.

Nem akarom szidni a Samsungot, mert nem rossz teló, de nem érzem, hogy annyival jobb lenne a xiaominál.

2023. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!