Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 pro/pro max vagy...

IPhone 13 pro/pro max vagy iPhone 14 plus?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni, viszont nem tudom hogy a fent említett telefonok közül melyiket lenne érdemesebb. Ha a 13-as szériát választanám, akkor az használtan lenne (újonnan már szinte lehetetlen venni, meg amúgy is méregdrága), úgy van kb. egy árban a 14 plus-szal. Ahogy néztem egyetlen dologban jobb a 13 pro, és az a 120hz-es kijelző. Az akksija és a kamerája is jobb a 14-nek (nekem nem lényeg a 3. kamera a 13-on). Abban vagyok tanácstalan, hogy mennyire releváns az a 120hz-es kijelző.


Légyszi csak olyanok írjanak akik jártasak a témában.



2023. márc. 7. 13:55
A kérdező szavazást indított:
14 plus
13 pro/pro max
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egy 13 Pro Max-et vennék.
2023. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Alapból a 13 Pro jobb telefon, de én sosem szoktam használt telefont venni, szóval én valószínűleg 14-et vennék... és nem Plus-t.


Ha használtan veszed, akkor a szokásos technikai dolgokon kívül én kifejezetten figyelnék arra, hogy a magyar kereskedő vagy hivatalos viszonteladó legyen vagy olyan kereskedő, akiben megbízok. A Lókuki GSM-től vett telefon garanciáját lehet hogy fél év múlva a hajadra kenheted, mert rég nem létezik már a cég. Egy Media Markt pl. pedig ha nem hivatalos viszonteladó (fogalmam sincs, hogy az-e) és nincs a termékére belföldi gyártói garancia, azért akkor is megbízható a forgalmazói garancia szempontjából.

2023. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

" arra, hogy a magyar kereskedő vagy hivatalos viszonteladó legyen vagy olyan kereskedő, akiben megbízok"


Kicsi javítás, mert elég zagyva lett. Tehát arra figyelnék magánszemély eladó estén, hogy a telefonjának a számlája egy normális cégtől legyen.

2023. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, én sem vettem sosem használt telefont, de ugye már nem lehet kapni újonnan csak 600 ezerért :(

De igen, szívesebben veszek újat. Ez is a 14 mellett szól. Viszont a sima 14 helyett sima 13-at vennék, ugyanaz kb a két telefon. Köszi a választ!

2023. márc. 7. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem veszel 14 prot? 20e ft-tal drágább, mint a 14 plus. Én is ezt vettem, szeretem.
2023. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13
2023. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A Pro jobban megéri.

Nekem 11 Pro Maxom van, de még ennyi év után is jó telefon. Persze idén jó lenne már váltani.


A sima modell kissé kevésbé felszerelt, de persze elég lehet az is.

2023. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Attól függ hol venném (a 20e ft különbségre mondom). Egyébként nekem nem tetszik a dinamikus sziget.
2023. márc. 7. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!