IPhone 12 halk?

Figyelt kérdés

Amikor Messengeren hivasban vagyok,a háttérben a YouTube lehalkul nem is értem a videot.

Ezzel lehet valamit kezdeni?

Mellesleg hétfőn vettem.



#YouTube #iPhone #Halkan szól a hatterben
2023. márc. 10. 00:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%
Sajnálom azt aki kénytelen velet órákat telefonálni úgy, hogy közben még valami nyenyere zene is szól a háttérbe.
2023. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Morzsi007 ***** válasza:
69%

Hát látom ez nem vicc.

A telefon vagy alkalmazás, pont az ilyen kretének miatt halkítja le a háttérben futó hangot, hogy a hosszan tartó sóher ingyenes messenger hívás zavartalan legyen. Remélem kielégítő választ kaptál sz@rcsimbók, de ha nem kérdezz nyugodtan.

2023. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

#12

Nos,mivel iskola után telefonalunk ejszakaba nyúlóan miközben tanul a barátnőm így valahogy elfoglalom magam😀

Koszi hogy megengeded egyébként!

2023. márc. 10. 12:34
 14/28 A kérdező kommentje:

#12

Igen tény és való,de csak az IPhone csinálja ezt.

De tudod mit? Szarok bele,akkor ne adj rendes választ ! Remelem hogy szebbé tettem a napod !

2023. márc. 10. 12:35
 15/28 A kérdező kommentje:
Látom te is olyan élettelen köcsög vagy mint a többi,mivel 3 perc alatt válaszoltál!!!!!
2023. márc. 10. 12:41
 16/28 anonim ***** válasza:

"Igen tény és való,de csak az IPhone csinálja ezt."


Nem, nem csak az iPhone csinálja ezt, hanem lényegében minden telefon, amivel valaha találkoztam.

2023. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint egy oyan rétegprobléma amire egyetlen mérnök sem gondolhatott. Értelmes, normális ember úgy telefonál/társalog a másikkal, hogy nem üvölt bele a beszélgetésbe rádió, tv, youtube, akármi. Ezért nem is fejlesztették bele a rendszerekbe ezt a lehetőséget. Sok100ezerből egy ilyen ember van akinek erre van igénye. Ez van kérdező... vagy normális leszel, vagy elfogadod hogy így működnek a dolgok. Azt a lányt meg becsüld meg. Hatalmas pacsi neki hogy elvisel egy ilyen alakot.
2023. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

#16

Nos,ugye az Iphoneon egybe veszi a média és a hivas hangot.

Épp ezért nem értettem.

Androidrol váltottam Ip-re.

Androidon külön van a 2 hangsav,viszont Koszi az értelmes választ! Legalább te tudtál rendes és normális választ adni!:))

2023. márc. 10. 13:43
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"egybe veszi"

Kapcsold ki az állítás a gombokkal-t!

2023. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%
Jelentgeti a kommenteket🤣
2023. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!