IPhone 12 halk?

Figyelt kérdés

Amikor Messengeren hivasban vagyok,a háttérben a YouTube lehalkul nem is értem a videot.

Ezzel lehet valamit kezdeni?

Mellesleg hétfőn vettem.



#YouTube #iPhone #Halkan szól a hatterben
2023. márc. 10. 00:12
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#20

Ha lenne eszed rájönnel,hogy a saját válaszomat nem tudom se torolni se módosítani🤣🤣!

A gyakori kérdés törli magatol idiota fasszopo!!!!!

2023. márc. 10. 21:52
 22/28 anonim ***** válasza:
71%
Ki beszel a te valaszaidrol te agressziv kis malacka?Amugy hatalmas proli bunko bohoc vagy xd
2023. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#22 az előző válaszoló,mivel az o és az én kommentem is eltunt

Kerlek mielőtt ilyet írsz gondold már at Koszi😀🤡🤡

2023. márc. 10. 23:54
 24/28 anonim válasza:
100%
Itt nem tudom mi történt, de ha beszélsz valakivel annyi tiszteletet adj már hogy közbe csak rá fókuszálsz. Vagy mondd azt neki, hogy bocs de megyek zenét hallgatni.
2023. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
70%
Valami kis tini kanegér lehet a kérdező,nagyon hisztizik a biga
2023. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a haszontalan válaszokat!🤣🤣🤣🤣
2023. márc. 12. 13:42
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg ezt a h*lye kérdést
2023. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%

Előszöris, öröm volt ezeket a beszélgetéseket olvasni. Igen a kérdező és sok esetben a válaszókók is elrontották a válaszadást, és így nemsok segítő válasz érkezett, inkább csak szurkálódás.

Kedves kérdező , ez az elhalkulás egy új feature ami belekerült a 12-es szériába , így attól a szériától kezdve az összes iPhone lehalkítja a háttérben futó hangokat, ha valakivel telefonász. Ilyen az alma, az andoid rendszere sokkal nyitottam és testreszabhatóbb, ott máshogyan van megoldva. Ezt nem fogod bírni megoldani , le fogja halkítani mindig mert így van megírva a program , ha telefonálsz akkor automatikusan el fog halkulni.

Reméllem tudtam rendes választ adni.

Tudom hogy majd mennek a lepontozások , és a szurkálódások továbbra is de emberek , segítsük egymást .

2023. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!