Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon éri meg jobban? A Xiaomi 12 Pro vagy Xiaomi 13?

Figyelt kérdés

Ebben az évben fog lejárni a hűségidőm a Yettelnél és jelenleg van kilátásban az említett két telefon.

Nagyon erősen gondolkodom, hogy melyik lenne a legjobb választás, össze is hasonlítottam a két telefont néztem róla videókat is, de még így sem tudom eldönteni.



2023. márc. 10. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
iPhone
2023. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék iPhone-t venni, mert túl van árazva és nem tud ahhoz képest sem sok mindent és nincs töltő fej a tartozékok között a dobozban.
2023. márc. 10. 17:06
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg korábban Huawei felhasználó voltam, 2 éve vagyok Xiaomi felhasználó, jelenleg egy Mi 11 Lite-om van. Nekem tetszik a MIUI, hasonlóan király, mint a Huawei EMUI felülete, amit szintén imádtam.
2023. márc. 10. 17:10
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Xiaomit ne vegyél nekem is az van és egy hulladék
2023. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretem az iPhone-t.

Nem szeretnék iPhone-t venni.


Én ezt a két telefont néztem ki, a Xiaomi 12 Pro vagy a Xiaomi 13, mert amire én használnám, arra ezek felelnének meg én szerintem.

Mondjuk azt hozzáteszem a Samsungok sem rosszak, sőt kifejezetten kiválóak, csak ott sem adnak töltő adaptert tartozékként a dobozban, ami hát elég visszataszító, főleg úgy, hogy sokkal drágább, mint a Xiaomi, a Xiaomi meg minden szükséges tartozékot mellékel a telefonjai mellé a dobozban.

2023. márc. 10. 17:51
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi pénzért biztos hogy nem Xiaomi-t vennék.
2023. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Xiaomi véleményem szerint csak a középkategóriában éri meg, mint pl. Note 11. Ennyi pénzért én Samsungok között néznék szét inkább.
2023. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bírom 1-es, hogy azt hiszed, ide röfögsz egy márkát és azzal világot váltasz.

Xiaomit nem ajánlom. Inkább vennék egy OnePlus-t, vagy Honor-t, utóbbin van Google is.

De egyébként nem értem, nincs egy töltőfejed otthon? Kábelt adnak, szóval nem értem.

2023. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Töltő fejem van, de az egy fontos szabály, hogy telefont (akár Samsung, akár Xiaomi, stb) kizárólag a gyári töltőjével ajánlott tölteni, meg nyilvánvalóan így lehet elérni a gyorstöltést is.
2023. márc. 11. 17:58
 10/15 A kérdező kommentje:

A másik dolog meg hogy nekem tetszik a MIUI rendszer, szerintem teljes mértékben felhasználóbarát, jelenleg egy Xiaomi Mi 11 Lite-om van.

Vannak a Xiaomi-ban különböző olyan dolgok, amiket más telefonokban is szívesen látnék személy szerint, ilyen az infraport, amellyel távirányítóként is használható a telefon, stb.

Én nekem nincs problémám a Samsung-gal, sőt kifejezetten kiváló telefonnak tudom mondani főleg az A és S szériákat, láttam például az S23-ról is tesztvideót, az alapján is azt tudom mondani, hogy egy kitűnő telefon.

2023. márc. 11. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!