Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki vásárolt már használtan...

Valaki vásárolt már használtan iPhone-t? L

Figyelt kérdés
Sajnos nem lenne pénzem újat venni (őszintén szólva nem is adnék ki 2-300.000-et egy telefonért), ezért arra gondoltam, hogy használtan vennék. Van a közelben egy használt telefonos bolt, amiről jó véleménnyel vannak. Gyakran tesznek fel iPhone-okat, amik hamar el is kelnek. Facebookon marketplace-n viszont nem mernék idegentől venni. Tudom, nézni kell, hogy hány %-os akksi. De ezenkívűl mit kell még megfontolni? Vagy inkább hagyjam? Nagyon megtetszett a 11-es :/ Arra használtan még lenne is pénzem, de a 12-esre már nem :/

2023. márc. 19. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt az oldal tudom ajánlani, esetleg a hardveraprót jól bevált eladóktól(minimum 500+ pozitív értékeléssel).

Amúgy legalább 11 Pro-t vennék, a sima 11 eléggé elmaradott telefonnak számít.(csomó újításból kimaradt)

2023. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Én is azt mondom, akkor vásárolj felújított készüléket.
2023. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:

Használtat egy GSM boltból vásárolni, talán nem érhet nagy meglepetés, vagyis mondhatni megbízhatóbb, mint egy idegentől venni.

Én többször vettem magánszemélytől használt iphone-t. Gyárilag független, alaphelyzetbe visszaállított telefonok voltak, amit személyes találka keretében be is állítottam a helyszínen, bejelentkeztem az apple id-mal, kipróbáltam. Nem volt gond. Mai napig működnek. Ha gáz van a telóval, akkor nem tudsz bejelentkezni a saját fiókoddal.

2023. márc. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
Hardveraprót ajánlom én is, megbízható eladótól vásárolj.
2023. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
De csakis személyesen. Ott a helyszínen bejelentkezni a saját fiókodba. Ha nem sikerül, akkor elengedni a dolgot. Keresni mást.
2023. márc. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!