Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma jött frissítés a telefonra,...

Ma jött frissítés a telefonra, de titkosított a tárhely és nem találom a telepítőcsomagot. Hogy lehet kikapcsolni a titkosítást?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit is ír a hogyishivják? Valahogy érhetőbben kellett volna megfogalmazni. Annyit értek belőle, hogy titkosított a tárhely és frissiteni kellene a telefont (milyet?!), és nem találod a telepitőcsomagot. Nekem csak egy Samsungom van, megnéztem, kell-e frissiteni, aztán el is inditottam és kész. Nem volt titkosítás.
2023. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Redmi Note 9s

Amikor elindítottam a twrpt régen, akkor kérte a jelszót és láttam a fájlokat, de most nem kérte és most nem látom. ADB nem működik, próbálkoztam már mindennel

2023. márc. 28. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:

2 kérdés szok lenni:

letöltöd ?

telepíted ?


a többi önállóan megy ...

2023. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, utána belép a recovery modeba és a tárhely mappában nincs semmi, mert titkosítva van. Ezt találtam:

u can't (most roms and recovery for now) Android 12 has that Encrytion thingy that stops u from Mouting the data in both TWRP and OrangeFox wait for further updates.


Edit: and also because of the "super" (vendor,sys-ex,sys into one) that implemented in installing firmwares. and also if ur trying to install a rom using the internal storage u can only use it in Android 11. Once u installed android 12 u cannot access the Data partition anymore. Go grab ur self a Usb + Otg Cable or dongle something, if the rom ur installing supports fastboot install then try it.

2023. márc. 30. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudod (a legtöbb rom és a helyreállítás egyelőre) Az Android 12-ben van az az Encrytion dolog, ami megakadályozza, hogy mind a TWRP, mind az OrangeFox adatait eltávolítsa, és várjon a további frissítésekre.



Szerkesztés: és a firmware-ek telepítésénél megvalósított "szuper" (vendor,sys-ex,sys in one) miatt is. és akkor is, ha a belső tárhely használatával próbál meg egy ROM-ot telepíteni, csak Android 11-ben használhatja. Az android 12 telepítése után többé nem tud hozzáférni az adatpartícióhoz. Fogj magadnak egy Usb + Otg kábelt vagy dugj fel valamit, ha a telepített rom támogatja a fastboot telepítést, akkor próbáld ki.

2023. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!