Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnál is csinálja ezt a...

Másnál is csinálja ezt a Vodafone?

Figyelt kérdés
Előfizum van és már harmadik hónapja nem küldtek számlát. Sms-ben arra hivatkoznak, hogy technikai okok miatt, telefonon szintén nem tudtak segíteni, személyesen is bementem és semmi infó. Annyit írtak, hogy addig nem számolnak késedelmi kamatot vagy ilyesmit, amíg nem számlázzák ki. Csak hát majd utólag a nyakamba szakítanak egy rakás számlát. Másnak hasonló tapasztalat? Vannak ismerőseim, akik vodások, de nekik nincs ilyen.

2023. márc. 29. 21:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mondjuk azért már elég régóta Vodafone, legalábbis kb. 10 éve vagyok vodás. Azelőtt más volt? Úgy tudom most lesz név váltás, talán One lesz a neve, ha jól tudom.
2023. ápr. 3. 00:52
 12/14 anonim ***** válasza:
9-esnek igaza van. Az informatikai átállás óta egy tragédia az egész. Nem indult el a beszedési megbízás, üfszolg.-ot hívtam, küldték a csekkeket, befizettem, 1 hét múlva levonta a kéthavit, lehetett ismét intézkedni, hogy kéthavi túlfizetésem van, ne vonjon semmit. Most meg a fél éve elhunyt családtag nevére újra elkezdték küldözgetni a csekkeket, már 2-t kaptunk, pedig ahogy meglett a halotti anyakönyvi kivonat, azonnal át lett íratva más nevére, ami azóta is rendben fizetve van, tehát most mi is fizetjük a netet és a Voda azt akarja, hogy a halott ismét fizesse, hát k. jó!!
2023. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ekkora gyökérséget... :/ Várok még, hogy mi lesz.
2023. ápr. 5. 01:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok jóra ne számíts, meg nézegesd a másik szolgáltatók ajánlatait
2023. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!