Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha előfizetéses vagyok akkor...

Ha előfizetéses vagyok akkor igaz semmit nem tudok kezdeni ha "feltöltik" a kártyám?

Figyelt kérdés
Egy haverom mondta hogy feltolti, de elofizus vagyok, esetleg tudok belőle adatot venni vagy valami?

2023. ápr. 3. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Előfizetéshez tartozó számot nem lehet feltölteni.
2023. ápr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az SMS-es feltöltés szolgáltatást havi díjas előfizetőink vehetik igénybe, Domino kártyák, illetve havi díjas előfizetéssel rendelkező ügyfelek univerzális egyenlegének feltöltésére.MIX típusú díjcsomaggal a feltöltés nem vehető igénybe, feltöltött univerzális egyenleg terhére sem."


[link]


Telekomnál lehet, gondolom akkor a többi szolgáltatónál is.

2023. ápr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Előfizetéshez tartozó számot nem lehet feltölteni."

Univerzális egyenlegnek tessen utánanézni!

Feltölthet neked a haverod és tudsz belőle vásárolni. Autópályamatricát, lottót, parkolást, ... nézz utána a szolgáltatódnál, kérdezd meg az ügyfélszolgálaton.

2023. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

minek akarja feltölteni?

egyszerűbb a bankszámládra utalni

2023. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt ma már a bankoknál is meg lehet adni egyszerű azonosítóként telefonszámot, email címet, cégek adószámát, hogy arra tudjanak utalni neked és így ne kelljen megadnod a bankszámlaszámodat.
2023. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!