Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont javasoltok?...

Milyen telefont javasoltok? Anyukámnak szeretnék venni egy újat a szülinapjára.

Figyelt kérdés

A régi telefonja már nagyon régi, és a teljes kipusztulás szélén van.

Olyat szeretnék venni, aminek viszonylag nagy a kijelzője, meg azért szép képet is mutat. A billentyűzet lehetőleg könnyen kezelhető legyen.

Nagyjából 30 ezer Ft-ig kérnék ötleteket! Előre is köszönöm a segítséget:)


2010. okt. 8. 09:38
 1/2 anonim válasza:

sziaa:)én az LG GS290-t ajánlom :) én is olyat vettem édesanyámnak és nagyon örült neki és tényleg könnyen kezelhető:) és ami fontos a sok rossz hiresztelés ellenében nagyon strapabiró kis készülék .. kétszer repült majd csúszott végig a padlón és egyszer véletlenül én ráis ültem mert a széken volt..(épp töltőn) és egy karcolás sincs rajta:) árban: 25.000 Ft-ért megkapod:)

ez egy érintőképernyős telefon és tényleg reagál minden érintésre:) nagyon okos kis telefon, de ez nem megy a kezelhetőség rovására:) egy kicsit néha lasú..de csak a zenelejátszó mert anyuén 134 szám van..

a telefon alapmemóriája nagyon kicsi, ezért vegyél hozzá egy memóriakártyát ha gondolod!:) a memóriakártya 3.000Ft-ba kerül..még igy is megáll 30.000-ből:)

én tiszta szívemből ajánlom :) gyönyörű képeket készit, tehát anyukád akár megörökitheti vele a szülinapi tortáját is:) és boldog szülinapot anyukádnak:)

2010. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érintőset vagy gombosat?

Érintőképernyős ennyiért: Samsung s5230, LG KP500, LG KP502, LG GS290

Gombos: Huhh, azokat annyira nem tudom, mert a mostani telók közül a 90% érintőképernyős.

Samsung c3050 talán.

2010. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!