Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennetek meg inkabb?

Melyiket vennetek meg inkabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! mindenfele haboru elkerulese vegett nem a tuzet akarom szitani a 2 tabor kozott de, iphone 7 plus vagy samsung galaxsy s8 plus-t vennetek inkabb? es miert?

2017. ápr. 13. 14:44
 1/7 Trevor. ***** válasza:

Egyiket se venném, mindkettő túl nagy lenne nekem. Inkább vennék egy Galaxy S7-et.


A kérdésre válaszolva, inkább az S8+.

2017. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez a két legjobb telefon a piacon.


Igazából mindkettőt érdemes.


De ha mindenképp választani kellene, akkor Apple Iphone. Az ios valamivel jobb mint az Android, és maga az apple márka miatt.


De mindkettő top telefon egyébként.

2017. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

pont 2 komment 2 ellenkezo valasszal :D


Amugy igen nehez kerdes nekem jo az hogy nagy, mellesleg varnek en az iphone 8 al de messze van nekem jelenleg kell mivel az elozo telot leamortizaltam, szoval meg valaki esetleg ? :) az eddigi valaszokat koszonom

2017. ápr. 14. 01:56
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyiket sem.

OP3T vagy Huawei Mate 9, esetleg P10.

100E Ft körül meg Honor 8

2017. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
88%
En egyiket se vennem mert elég drágák..... De ha neked nem baj ez akkor inkább a samsung...en utálom az applet és ha valaki szereti akkor annak mondom hogy nem tüzet akarok szítani ez csak egy VÉLEMÉNY.
2017. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"és maga az Apple márka miatt" - na szerintem pont a márka a legutolsó szempont telefon választásnál (már aki márkától független ember), lényeg hogy ne legyen noname, de azon kívül szerintem mások a fontos tényezők, kinek mi!

Lényegre térve ezek közül én a Samsungot választanám: jobb kijelző (ráadásul a világon elsőként állítható felbontással!), nagyobb akksi, bővíthető memória, az Android nyitott rendszere miatti szabadabb felhasználás, és a jobb ár-érték arány miatt!

2017. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

""és maga az Apple márka miatt" - na szerintem pont a márka a legutolsó szempont telefon választásnál (már aki márkától független ember), lényeg hogy ne legyen noname, de azon kívül szerintem mások a fontos tényezők, kinek mi! "


én ha írok valahova el is magyarázom egyébként hogy nem az apple a minden, ha nincs apple telefonod "úgyanúgy ember vagy" vagy hogy mondjam, nem dől össze a világ ha nem Iphone-od van.


Csak szerintem akkor is műszakilag az a legjobb telefon, pl. ha belső memóriát nézzük, akkor az apple a csúcs 128 ill. 256 GB-os telefonokkal, de pl. kijelző terén még nem a legjobb, pl. 4k kijelzős Sony Z5, az apple még messze van hogy legyen valós 4k kijelzős telefonja, stb.


De mint márka az apple szerintem komolyabb mint a Samsung.


Nagyon kevéssel de jobb szerintem.

2017. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!