Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen telefon? lent...

Létezik ilyen telefon? lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy tudtok olyan jelenleg is újonnan kapható nyomógombos telefont, aminek max 2000 feletti az akkumulátor teljesítménye, tudjak rajta netezni, edge vagy 4g hálózaton, tölthessek rá appokat, pl:facebook, játékok, és a lényeg, ha 4g hálózaton netezek pl napi 8 órát, akkor se merüljön nagyon, maximum 2-3 nap után kelljen töltenem.

#Félokos legjobb telefon
2023. ápr. 8. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyomógombosból ilyen nem létezik, de természetesen van ilyen okostelefon.
2023. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ho11mann ***** válasza:
81%
Menj vissza 2011-be!
2023. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, hogy az európai piacra létezik-e ilyen készülék, de pár éve a Xiaomi szórakozott ilyesmivel, csak a Xiaomi nyomógombos telefonja nem jutott el soha európába. Ez volt a Xiaomi QIN AI.

Meg szintén jónéhány éve olvastam, hogy direkt a vakoknak készült egy androidos okostelefon, ami nem érintő kijelzővel, hanem nyomógombokkal rendelkezett, és az Magyarországon is megvásárolható volt, a Pesti vakos boltban. De az már nemaktuális, mert az Android 5.1-et futtatta megjelenéskor.

Egyszóval Aliexpresen, meg wishen biztosan találsz ilyen készülékeket.

2023. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Átlag okostelefonhoz vegyél egy bluetoothos billentyűzetet.
2023. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Haladj a korral, ne ragaszkodj a nyomógomboshoz.
2023. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Uniherz Titan vagy Uniherz Titan Pocket. Keress rá! Ezek a telefonok nagyjából lefedik, amit keresel. Láttam videót, fut rajta a játék is.
2023. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nyomógombos alatt a régi 1-9 bill-t érted? Komolyan nem értem, mi lenne ebben a jó, egy webcímet beírni is vérthugyozás :)
2023. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

#7:

Mondjuk az olyannak tényleg nem sok értelme van. A qwertz (qwerty)-nek van még talán valami értelme, de az meg ugyan úgy használható érintőkijelzőn is, én sem értem, hogy mi szükség a gombokra.

Korábban említettem a vakokat, akik szintén képesek az okostelefonjaik használatára képernyőolvasók segítségével. Csak ők inkább az IPhone-okat preferálják a hozzáférhetőbb rendszer miatt. Bár én látássérültként az Androidot részesítem előnyben, de igazából csak arra szeretnék kilyukadni, hogy ha egy vak mber is képes arra, hogy az érintőkijelzőt megtanulja kezelni, akkor egy látással rendelkező személynek miért jelent problémát?

Vagy miért van szükség gyakorlatilag nyomógombos okostelefonra?

2023. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Plusz az ilyen kiskijelzős androidos készülékeken különböző kompatibilitási gondok is felmerülhetnek. Értsd úgy, hogy 2023-ban a fejlesztők már nem fognak azzal vesződni, hogy lefejlesszék az alkalmazásokat minifonokra :)

Meg a használat is kényelmetlen lenne. Persze, telefonálni még okés, meg az alapvető funkciókat kiválóan ellátja, de amint szóba jönnek az okosfunkciók, a készülék el fog hasalni. Ráadásul 2000-es akkumulátor a mai alkalmazásoknak (Facebook, a testvéralkalmazásai, a Messenger, Instagram) nagyon kevés, még akkor is, ha ezeknek a lite változatairól beszélünk. Szóval butaság az egész, még ha találsz is ilyen készüléket, csak pénzkidobás lenne.

2023. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!