Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 hoz milyen töltő és...

Iphone 13 hoz milyen töltő és töltőfej?

Figyelt kérdés

Veszek egy ismerőstöl egy 13-mas Iphone-t. Ha az itthoni régebbi Iphone töltőkábellel töltöm egy ideig, egy Huawei vagy egy Xiaomi töltőfejjel lesz baja? Illetve ha rendelnék töltőfejet és kábelt milyet?


Ilyen kébelt néztem: [link]


Állítólag jók a Spigen-ek és MFI-sek amik kifejezetten Apple készülékekhez vannak gyártva.


Iletve ez az adapter hozzá?

[link]



#töltő #iPhone #Iphone 13 töltő #Iphone töltőfej #Iphone adapter #Spigen töltő
2023. ápr. 15. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az iPhone 13 20 W-al képes tölteni, de egyébként nem baj, ha ennél többet tud az adapter, a telefon majd szabályozza.

Továbbá még az fontos, hogy USB-C bemenete legyen és lehetőleg támogassa a PD (Power Delivery) szabványt. Ha nem támogatja a töltő, akkor jelentősen lassabban fog vele tölteni. Ez elég általános szabvány, pl. a Samsungok is ezt használják.

Kábelt külön szükségtelen venni, jár hozzá. De egyébként egy Lightning-USB-C kábel kellene.


Gyakorlatilag ezen túl tök mindegy, hogy milyet veszel. Becsattoghatsz egy közeli Media Marktba vagy Euronicsbe, vagy bármilyen műszaki boltba és tucatnyi közül válogathatsz.

Én a saját 13-mas iPhonemhoz 2 Samsung töltőfejet használok meg a gyári kábelt + vettem egy nem noname gyártós kábelt valamelyik műszaki boltban.

2023. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A 2 belinkelt tartozék tökéletes lesz hozzá. Mind a kábel, mind az adapter minőségi.
2023. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2023. ápr. 15. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan töltheted a régi kábellel. Én is az iPadhoz kapott fejjel és kábellel töltöm az iPhone 13-at. Jó lesz a hozzá adott kábel későbbre.
2023. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én Xiaomi töltőfejet használnék a kábelhez.
2023. ápr. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!