Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobbak az iPhone telefon...

Miben jobbak az iPhone telefonok, mint az Android-os telefonok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Az olcsó AndroidOS telefonok annyit is érnek mint amennyibe kerülnek. Persze sok embernek elég ennyi. "Android jobb mert olcsobb," Átlagosan olcsóbb mert a legtöbb gyártó azt használja, így nagy lesz a szórás. Ennek következtében lesznek olcsó és nagyon drága telefonok is. Szóval saját árkategóriában nem mindig olcsóbb egy AndroidOS-es készülék, gyakran meg drágább is. Az meg a másik hogy attól hogy valami olcsóbb, nem lesz jobb. A Suzuki olcsóbb, de mégsem lesz jobb mint egy Astron Martin. Szóval ez az állítás hülyeség ahogy van.
2023. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Semmilyen fanboi nem vagyok, racionálisan döntök vásárlás előtt, telefon nekem nem ér annyit használtan sem, amennyiért a leharcolt vén szutyok szifonokat adják. A zártsága ad egy exkluzivitást a gyakorlati előnyei mellé, de emiatt nekem még nem ér annyit. Hobbi szinten el-elzenélgetek digitális holmikkal, mission critical dolgokra venném a MacPro-t meg korosabb iPadeket plusz felületnek (ld Beardyman cucca), de amíg nincs egyáltalán színpadkényszer, addig nem számolok ilyesmivel, alapszinten meg el vagyok látva kontrollerekkel, ez jó ideig távol tart még az Apple ecosystemtől asszem.


Szóval kell rá egy jó ok legalább, és ez lehet az, hogy neked a gondmentesség az irány bármi miatt is. Megjegyzem, mivel sose szántam rá annyit, azért tudásban könnyedén hozzánőttem az android ritka, de fogós szeszélyeihez. Például eltünedezős billentyűzetű linux fanboi barátunk kipróbálhatna felső-középkategóriás, nem nagyon-nagyon régi telefont stock rendszerrel, hátha soha semmi anomália nem lenne... Nem mintha LineageOS vonalon maradva egy-egy marhanépszerű, kimondottan támogatott telefonnal ne lehetne hosszú távon stabilan éldegélni (főleg nulla kiosztott root joggal), bőséges közösségi támogatással, akármi gondod van. Lehet hamarabb jön a javítás a bugreportodra, mint a teló mögötti cégmonstrumtól a stock rendszerre.

2023. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7%
szifon
2023. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
nagyon draga az iphone, szoval soha nem lesz nekem.
2023. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. Minden felsőkategóriás telefon drága.
2023. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!