Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon facebook-on csoportb...

Telefonon facebook-on csoportban, hogy kell névtelenül írni?

Figyelt kérdés

Facebook-on felvettek egy csoportba, ahol szívesen válaszolnak válóperes ügyekben. Privát, jelentkeztem és bevettek, tagja vagyok a csoportnak. Elég sokan kérdeznek úgy, hogy név nélküli tag-ként jelennek meg. Én is szeretnék egy bejegyzést írni, de nem tudom, hogy hol kell megkeresni azt a beállítást, hogy név nélkül jelenjek meg.

Ezt hogy kell csinálni?



2023. ápr. 30. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem vállalod fel te sem névvel és arccal a véleményed?
2023. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bejegyzés írásánál van egy lehetőség, hogy rá kattints, hogy bejegyzés név nélkül.

Először csak az admin látja és hagyja jóvá a posztot, amihez név nélkül tudsz majd hozzászólni.

2023. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1# nem lenne jó , ha az asszony előbb olvasná a terveket ...
2023. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Illetve, ha a bejegyzés írásánál neked nincs ott az opció, akkor lehet te nem tudsz név nélkül írni.

Logika nincs benne, nekem is jól jött volna már a névtelen bejegyzés, de valamiért egyik csoportban sem tudok, ahol ez amúgy be van állítva mint opció. Szóval lehet, hogy ezért nem találod.

2023. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!