Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most egy samsung fold...

Megéri most egy samsung fold 4-et venni?

Figyelt kérdés
Azért merült fel bennem ez a kérdés mert augusztusban fog megjelenni az 5. széria és nem tudom, hogy érdemes e arra várni vagy így a megjelenés előtt megvenni a lassan 1 éves modellt. Szerintetek?

2023. máj. 1. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én szerintem eleve egy óriási baromság ez az összecsukható telefon
2023. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1: az bizony, és mellesleg rengeteg hátránya is van.
2023. máj. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Fold 4 em van azóta amióta megjelent.


Kérdés az hogy te ki vagy? :) ez a telefon nem mindenkinek való ezért kérdezem.


Maga a koncepció már jó ezzel a 4 és szériával kb a legtöbb nyűg ki lett javítva viszont:


Ha egy mezei átlagember vagy aki csak érdeklődik a fold telefon iránt akkor nem éri megvenni az 5 öt (hacsak nem vagy szuper gazdag) mert sokmindennel nem lesz jobb, gyorsabb meg annyival sem ( a hajtás csík vszeg eltunik) de ezen kívül semmi ezért az újdonságért el fognak kérni kb 800-1M forintot ég, Z fold 4 et használtan hibátlanul már kapsz Kb 300 ezer ft tól szóval egyértelműen a 4 éri meg jobban.



De itt jön a kérdés hogy te mire akarod használni.


Én utazgatok nagyon sokat ( havi 6 repülő út, különböző országok) nekem nagyon hasznos a fold mert ezen dolgozok és egy s32 ultra is nagyon kényelmetlen lenne, egy iphone meg egyenesen sz.r ....


Maga a z fold 4 így kb 9 hónap után nekem tökéletesen bevált és én maradok ezen a vonalon, viszont ha átlagember vagy akkor nem ajánlom mert (nagy , nehéz , érzékeny).


Viszont ha mindenképp vennél és a 4 vagy az 5 között vacilálsz akkor a 4 el sokkal jobban jársz.

2023. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak. Megvettem egy 2héttel ezelőtt a 4et és jelenleg levagyok nyűgözve egy jó döntés volt.
2023. jún. 2. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!