Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyesek miért nem fogják fel...

Egyesek miért nem fogják fel hogy az Apple telefonok nem drágák?

Figyelt kérdés
Ugyan annyiba kerül egy hasonló tudású Galaxy, Huawei vagy SONY telefon is. Ehhez képest mindig megy az ócsárolás hogy szar mert drága. Most az SE-ket ne nézzük mert azok ár-érték arányban tényleg rossz vételek.
2023. máj. 14. 23:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%

Nem veszik sokan, elenyésző a Xiaomi, Samsung eladásokhoz képest.


#8.Nem tud semmi olyat mint a többi, nem megbízhatóbb stb.

Ezt kb. eljátsszák ugyan úgy az iPhone fanok, de semmi értelme.

Fapados vanília android van rajta, ami minden kényelmet nélkülöz és neked kell kb. mindent felpakolni rá.

IOS-nél is fapadosabbnak érződik, mert ott azért vannak app-k elég sok mindenre, de Pixelnél tényleg csak Google app-k és vannak és kész. Nyilván van akinek ez kell, de ők vannak kisebbségben.


A sokkal jobb kamera sem igaz, mert a csúcskategóriában abszolút egy szinten vannak, a HDR+-os Google Camera meg felrakható kb. bármelyik telefonra, ami a Pixel egyetlen előnyét adja(mert ugye sokoldalúságban meg sem közelíti a konkurenciát).

A középkategóriában azért a Samsung is odateszi magát elég rendesen.


Illetve nem tudok olyan funkcióról amit az tud a többiek nem.

Használtam Google referenciakészüléket, más gyártó csúcsmodelljét, ill. iPhone-t is. Nagyjából van képen melyik milyen, ami tény, hogy a Pixel semmivel nem jobb, mint a konkurencia.

2023. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

#10 "Szürkeimporttal a Samsung meg az iPhone is olcsóbb jóval, mint a hivatalos ár."


Ki beszél itt szürkeimportról? Én biztos nem, főleg, mert ahol én élek kapni lehet. Pixel 7 Pro $899 (jelenleg $799), iphone 14 pro $999, s23 ultra $1199.


"Fapados vanília android van rajta, ami minden kényelmet nélkülöz és neked kell kb. mindent felpakolni rá."

Ami fontos alkalmazás, rajta van, nincs olyan, aminek nem kéne. Samsungnál pl tele van minden letörölhetettlen szarral, ami fölöslegesen használja a helyet, mert mondjuk soha nem fogod használni.


"IOS-nél is fapadosabbnak érződik, mert ott azért vannak app-k elég sok mindenre, de Pixelnél tényleg csak Google app-k és vannak és kész."

iosen mi van, van alap óra, alap naptál, alap levelező, alap böngésző, stb. Csak alap Apple által készített alkalmazások rajta, ahogy a Google telefonjain Google alkalmazások. Miről beszélsz?


"A sokkal jobb kamera sem igaz, mert a csúcskategóriában abszolút egy szinten vannak"

Nézz meg egy tesztet, főleg esti képeknél ;)


"HDR+-os Google Camera meg felrakható kb. bármelyik telefonra, ami a Pixel egyetlen előnyét adja(mert ugye sokoldalúságban meg sem közelíti a konkurenciát)."

Jó, ez totál vicc kategória már bocs :D Sosem fogja ugyanolyan jó teljesítményt nyújtani más eszközön, mint azon amelyikre szánták.


"Illetve nem tudok olyan funkcióról amit az tud a többiek nem."

Magic Erase, security chip, Live Translate, Clear Calling, Screen Calling. Soroljam még?


"Használtam Google referenciakészüléket"

Á, itt a gond, A Pixel nem referencia készülék, az a Nexus volt ;)

2023. máj. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Szirty ***** válasza:
61%
Ne etessétek már ezt a trollt!
2023. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

Imádom a fapados Android semmi fölösleges app amit elsö körben le kell törölnöm.

Nekem volt szerencsém egy iPad 1 tanévig gyerekem által hát nem szeretem meg .

Maradok az Android.

2023. máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Attól hogy vannak hasonló árú Androidos telefonok, még (nagyon) drágák. Negyed-félmillió Ft-ért esetleg egy autóra mondanám, hogy nem drága. Ez független az értékétől, hogy milyen jó a kamera, vagy mennyire gyors, stb.
2023. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%

"Ki beszél itt szürkeimportról? Én biztos nem, főleg, mert ahol én élek kapni lehet. Pixel 7 Pro $899 (jelenleg $799), iphone 14 pro $999, s23 ultra $1199."


Hallod, gondoltam, ha ez a kérdés felmerült, akkor a magyar árak léteznek. Mivel itthon nem árulják a Pixeleket, ezért csak szürkeimportból beszerezhető.

De Teljesen felesleges a Samsung Ultra és az iPhone 14 Pro mellé odatenni, hogy a Pixel 7 Pro mennyivel olcsóbb... a Pixel 7 Pro jóval gyengébb telefon ezeknél. Nem azt mondom, hogy nem jó telefon, de bezony nem ok nélkül olcsóbb.

2023. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt sajnos nem tudom.
2023. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
42%
Hagyjátok már, legjobb teló az mindig is a Nokia 3310 marad.
2023. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem draga akugy cuki is
2023. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
25%

"iosen mi van, van alap óra, alap naptál, alap levelező, alap böngésző, stb. Csak alap Apple által készített alkalmazások rajta, ahogy a Google telefonjain Google alkalmazások. Miről beszélsz?"

Lényegesen több Apple alkalmazás van, de szívesen összehasonlítom neked, mert van nálam mindkét eszközből 1.


"Nézz meg egy tesztet, főleg esti képeknél ;)"

Mit nézzek rajta? Ugye azt tudod, hogy a Google telefonok erősségű a szoftveres oldalon van, a lencséktől nem kell hanyatt dobnia magát az embernek, mert a konkurencia jobb eszközökkel dolgozik. Eleve több lencsével ami sokoldalúbbá teszi a kamerákat, szélsőséges esetekre is.

A Pixel széria jó ideig 1 kamerázott, most sem sokkal érte be a többieket.


"Jó, ez totál vicc kategória már bocs :D Sosem fogja ugyanolyan jó teljesítményt nyújtani más eszközön, mint azon amelyikre szánták."

Ugye ez tudod hogy hülyeség? Van a kamerához forráskód és lefordítható bármelyikre a HDR+. Nem adott céleszközre működik.(amúgy van némi rálátásom a dev-re, mert érintőleges szakmám)

Ami a többit illeti:

https://www.youtube.com/watch?v=sfyuHq1hhgw

Nem kezdem el a többi googlezni, mindenre van megoldás kb. mivel a Google is többnyire olyan projekteket visz amiket a többiek beépítenek később.


"Á, itt a gond, A Pixel nem referencia készülék, az a Nexus volt ;)"

Olyan oltári különbség nincs köztük, mert mindkettőt a Google tervezte és más gyártja le.

Csak másképpen hívjuk.

2023. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!