Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyire éri meg...

Szerintetek mennyire éri meg az Iphone 6s 2023ban?

Figyelt kérdés
Mennyire éri meg belépő Iphonenak a 6s? Első Iphoneom lenne és nem szeretnék sokat költeni rá. Vélemények?

2023. jún. 10. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem éri meg

minimum egy nyolcast vegyél hanem egy 2020 as se inkább

2023. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Mire akarod használni?

Amúgy egy nagyon jó telefon a 6S.

2023. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg! Semennyire sem éri meg. Idén (2023-ban) már az iPhone 8 és az iPhone X sem kapja már meg az IOS 17 frissítést! Olyan iPhone telefont meg már 2023-ban nem éri meg, még használtan sem meg venni, ami nem kap IOS frissítést! IPhone 11-től felefelé érdemes használtan vásárolni iPhonokat!
2023. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tellik normàlis szifonra ne vegyèl, mert mellè nyúlsz. Csóró bolti kasszás kiscsaj is kihozott 70ezerèrt valami hasznàlt szifont ezekkel foglalkozó üzletböl. Nem győzte vissza hordani, mert mindig volt valami ràkfenèje.
2023. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
6s-t már maximum akkor érdemes használni, ha ingyen kaptad. És akkor sem lesz benne túl sok köszönet.
2023. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire. Ha nincs pénzed egy minimum iPhone 11-re de inkább 12-re, akkor neked az Android való
2023. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Miért vennél ennyire régi telefont? Vegyél inkáb egy Iphone 12-tőt vagy egy Galaxy S21-et. Vagy ha alacsony a keret akkor egy Google Pixelt. Ezek jó telefonok. Az általad említett készülék is jónak számított egykor, de az nem most volt. A jelenlegi tudása olyan mint egy alsókategóriás telefonnak amit újonnan vásárolsz. Mondjuk nyilván jobb az összeszerelési minősége.
2023. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
6. Az hogy Android túl tág fogalom. Nem érdemes ilyen kontextusban használni mert az árak rendkívül széles körben mozognak a leggagyibb és legolcsóbb kínai Cubot-tól a legdrágább és egyik legminőségibb SONY-ig. Ami viszont tény az tény, az Apple nem gyárt telefont csak a felső szegmensben ezért, kérdező csak akkor vegyél Apple telefont ha felsőkategóriás készüléket vennél így is, úgy is. Csak azért ne vedd meg mert Apple mert nagyot fogsz csalódni ha egy ilyen lehurcolt hulladékot veszel. Ha kevés pénzed van akkor vegyél inkább egy stock Android telefont, mint például a Motorola. Elég jó ár-érték arányt képvisel és nem bugos hiszen az eredeti, nem "átkínaisított" Android rendszer van rajta. A Samsungot nem ajánlom az alsó szegmensben mert ott csak a márkát fizeted meg, nem a tényleges tudást. Persze kapsz egy jó szoftvert de ennyi. Túl van hypeolva mint az Apple. Ettől még jó márka Samsung, de csak akkor venném ha felsőkategóriás telefont szeretnék. Ugyan úgy Iphone SE-t sem vennék mert bár azt még meg tudnám venni de, ott is csak a márkát fizetném meg. Egy 12-es széria bár drágább de sokkal jobban megéri. Bár ez csak az én véleményem.
2023. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg már most. Nekem is iPhone 6s volt az első telefonom de még az általános iskolai ballagásomra kaptam 7 évvel ezelőtt kb. Akkor még tök jó kis telefon volt, szerettem. A mai napig megvan, de nyilván már nem használom. Jelenleg egy 11- est használok ezt is már több mint két éve. Ég és föld a kettő. Ezt viszont tudom ajánlani neked, nincs mar olyan magasan az ára mint pl amikor én vettem. Viszont valószínűleg nincs sok pénzed telefonra, amivel semmi gáz, viszont akkor tényleg nem iPhone- t kell venni.
2023. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

25ezret megér, ha mindene jól működik és új akksi van benne.

Játékokat, tiktokot, messengert

ugyanúgy viszi, mint a 8, vagy az X....

2023. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!