Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyire éri meg...

Szerintetek mennyire éri meg az Iphone 6s 2023ban?

Figyelt kérdés
Mennyire éri meg belépő Iphonenak a 6s? Első Iphoneom lenne és nem szeretnék sokat költeni rá. Vélemények?

2023. jún. 10. 10:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha jó áron kapod, akkor megéri. viszont csak akkor hogyha internetezni, telefonálni, facebook stb. alkalmazásokkal szeretnéd használni. akkuval lehetnek problémák de ha azt kicserélteted akkor azzal se lesz gondod. nekem például teljesen megfelelne, de ez a te igényeidtől függ. lehet lepontozni, de ez az én véleményem, és ezt le is írtam
2023. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Iphone 8-ast vegyél használtan, ha kisebb méretű almás telefont keresel (8, SE 2020/2022) 4,7"kijelzős. De ha nagyobb kell akkor 11-től felfelé érdemes.
2023. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!