Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Yettel 3g-4g lefedettsége...

A Yettel 3g-4g lefedettsége mennyire jó Budapesten? (Délpesten, néha Szigetszentmiklóson dolgozom Foodoora futárként. Nagyon bejött.) + Tényleg rosszabb a hamgminőség mint a Telekomnál?

Figyelt kérdés

A telóm nem tud 5g-t. A telekomnál ez nem is hiányzik, mindenhol van 4g.

Viszont a yettel flotta kevesebbint fele annyiba kerül. [link]

Nagy baj lenne ha váltanék és munka közben jönnék rá hogy nincs rendes lefedettség. + A kihangosító sokat ront a hangminőségen szóval nem örülnék ha a szolgáltató is rontana.

Elégedett vagyok a telefonommal, bár akkora az árkülönbség hogy ha a yettelnél kell az 5g, talán megérné lecserélni.

A Yettel viszont tud 3g-t is. Lehet nekem az is elég. Offline google térképet használol és wifiről frissítgetem.



2023. jún. 11. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondta egy ismerősöm hogy jó a yettel. Az ő telója viszont tud 5g-t is. Szinte mindig azon van. Úgy látom arra nagyon ráfeküdt a yettel.
2023. jún. 11. 18:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg még van 3G a Yettelnél, de ne számolj vele hosszútávon: [link]

Amúgy teljesen jó a 4G lefedettsége a Yettelnek is. Én már 10-en éve "20-as" vagyok, így nagyon nincs összehasonlítási alapom, de az utóbbi pár évben nem igazán találkoztam Budapesten belül olyan hellyel ahol ne lett volna 4G (nekem is csak 4G-s telefonom van). És a sebesség is nagyon jó, a legtöbb helyen simán hozzá a 100 Mbit közeli vagy annál is nagyobb sebességet. A hívás hangminőségével kapcsolatban az számít, hogy a hívás is 4G-n menjen. Ehhez VoLTE képes telefon kell, de ha csak nem nagyon régi a telefonod, akkor valószínűleg tudja a telefonod.

2023. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Biztatóan hangzik.
2023. jún. 11. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:

- A jelenlegi 5G nem megy 4G nélkül, tehát ahol van 5G, ott szükségszerűen kell lennie 4G-nek is.

- A Yettel és a Telekom 800 MHz-es 4G-je, amivel az ország nagy része le van fedve közös hálozat (kivéve Budapesten), tehát az alap szolgáltatás tekintetében a lefedettség eléggé hasonló. Budapest és az agglomeráció mindegyik szolgáltató esetében gyakorlatilag 100% lefedettségű.

- a 3G meg fog szűnni a yettelnél is. Ha a telefonod nem tudja a 4G hanghívást (VoLTE), akkor fájdalmas lesz, ha csak 2G-n tudsz majd telefonálni.

- A hangminőségben lehet különbség, de ha már 4G-n megy a hívás, akkor ennek nincs nagy jelentősége.

2023. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 👍
2023. jún. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!