Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol ki telefonom...

Miért kapcsol ki telefonom töltés közben?

Figyelt kérdés

Általában éjszakára teszem fel tölteni bekapcsolt állapotban, reggel mindig azt látom, hogy ki van kapcsolva. Ilyenkor sokáig kell nyomnom a bekapcsológombot, hogy elinduljon. Most viszont felraktam tölteni, kb. 10 perc után ránéztem, és megint kikapcsolt, be se tudom kapcsolni, nem reagál, akármilyen hosszan nyomom a gombot. 1 éves telefon, tavaly még csak időnként csinálta ezt, most viszont már rendszeressé vált, szinte minden nap ez megy. Azt is észrevettem, hogy amikor reggel bekapcsolom, nem töltődik fel 100%-ra a telefon, eddig amikor megnéztem, mindig 82%-on megállt. Ha pedig utána bekapcsolva visszatettem a töltőre, felment 100%-ra.

Android 12-es verzió van rajta, ha ez számít.


2023. jún. 24. 21:14
 1/3 anonim válasza:
Mi a telefon márkája?
2023. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Xiaomi
2023. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nokia G21
2023. jún. 25. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!