Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől melegszik az iphone-om?

Mitől melegszik az iphone-om?

Figyelt kérdés

14 pro


Nem játszottam vele, szimplán csak youtube videót néztem rajta

Forró a hátlapja, nagyon felmelegedett.. szervízbe kell vinnem? Plusz nagyon hamar merül..


2023. júl. 22. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2023. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legkézenfekvőbb lehetőség:

Valami app nagyon használja a processzort, a legtöbb hőt az termeli. És ez a megnövekedett fogyasztás, nyilván a gyors lemerüléshez vezet. (Plusz a jobban terhelt akksi is jobban melegszik.)


Lehet ez egyébként egy rosszindulatú alkalamzás is. Próbálj visszaemlékezni mit telepítettél utoljára, hátha az a gond.


Általában az alkalmazás készítők ügyelnek, hogy az alkalmazás keveset fogyasszon, de néha ez nem jön össze. Ezt okozhatja valamilyen kompatibilitási probléma, vagy egyszerűen a szoftver átmeneti hibás működése.


Próbáld a következő lépéseket (nem vagyok iPhonos, de ez általános minden telefonra kb.):

1. Indítsd újra teljesen. Ha teheted kapcsold ki és be inkább.

2. Nézd meg hogy melyik alkalmazás fogyaszt a legtöbbet, azt hiszem ezt iPhone-on is meg lehet. Ha nélkülözhető, tiltsd le. Vagy telepítsd újra.

3. Próbálj más appokat is frissíteni, az iOS-t is ha lehet.

4. Végső esetben: iCloudra szinkornizálj fel mindent. És csinálj egy gyári helyreállítást. Ha így megszűnt a probléma, tölts vissza mindent.


Esetlegesen hardver hiba is okozhat melegedést. Ebben viszont csak szervízben tudnak segíteni.


Még ami lehet, hogy az akkucella hibás, de ez rendkívül ritka. Ekkor viszont a KIKAPCSOLT telefon is melegszik, hiszen a hiba ekkor is megmarad, mert az akksiban van. Ha ezt tapasztalod, mihamarabb vidd szervízbe. És ne hagyd őrizetlenül olyan helyen ahol éghető is van a közelben.

2023. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
enyem is melegszik de erted kit erdekel majd veszek ujat jovore
2023. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is melegedett mert olcsó tokot vettem rá és nem kapott levegot ugymond a telefon
2023. júl. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Ahogy leveszem a tokot, elkezd hűlni magától

Valószínűleg ez lehet a baj

Pedig nem volt olcsó maga a tok


Minden normális választ nagyon szépen köszönök!

2023. júl. 25. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Még az is lehet hogy beakadt valamelyik app a hatterben egy force restart megoldja multkor lattam ilyesmit az egyik iphone csoportban
2023. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!