Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 3 vagy iPhone 11...

IPhone SE 3 vagy iPhone 11 érné meg jobban?

Figyelt kérdés

iPhone 6S-ről váltanék. Az iPhone SE 2022 ugye vadiúj, még évekig kapja a frissítéseket, viszont őszintén szólva kicsit attól félek hogy nem is olyan sok idő múlva mikor ez a dizájn már szokatlan lesz megbánom hogy nem nagyobbat vettem. A kamerát kivéve erősebb mint a 11, de a kamera kb. az utolsó szempont. :D


Az iPhone 11-re "csak" 2026-ig várhatóak frissítések, viszont a külseje mégis modernebb. Az Apple pont a 11-es széria óta nem valami sokat változtatott a telefonok kinézetén, olyan apróságokat leszámítva mint a keret formája, a kamerák elhelyezkedése és a kamerasziget mérete, szóval itt az nincs jelen hogy 4 év múlva ciki lesz vele kimenni az utcára.


Viszonylag hosszútávra szeretnék telefont, és az SE-től pont ez tart vissza. Annyiból ismerem magam, hogy amikor mindenkinek olyan nagy (vagy nagyobb) telefonja lesz mint a 11 megbánnám hogy az SE-t vettem. Viszont alapvetően meg gazdaságosabbnak tűnik, mert csak kicsit drágább az iPhone 11-nél, mégis plusz 3 év frissítés várható. De azzal meg nem biztos hogy sokat érek, ha mégis nagyot akarok majd és félúton lecserélem.


(Legyetek szívesek más telefont nem írni, ez a kép opció van, ebből kell választanom.)



2023. aug. 7. 17:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy az iPhone 6S mérete megegyezik az SE-vel, és a kijelző per pillanat pontosan elég nekem. Kérdés hogy ezt majd így gondolom-e 1-2 év múlva is.
2023. aug. 7. 17:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem így gondolod, akkor majd később eladod.

Én már 11-et biztosan nem vennék, de őszintén szólva SE-t sem. Egy 12 vagy még inkább egy 13 nem fér bele? Gondolom úgyis használt telefonokat nézegetsz, ha már a 11 egyáltalán szóba került.

2023. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Robbbi ***** válasza:
SE és ha nincs más lehetőséged, ne agyalj rajta...
2023. aug. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!