Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettel vagy Vodafone?

Yettel vagy Vodafone?

Figyelt kérdés
jelenleg Go Midi csomagom van, semmi gondom a szolgáltatóval, a legtöbb helyen ahol járok mindig van lefedettség. A csomagban lévő percet nem használom ki. (7Gb-ot ad jelenleg ugye alapból 3GB jár, plusz a Vodafone You +2GB és a pass szolgáltatások megszűnése miatt +2GB) A Yettelnél pedig az 50 perc / 50GB-os csomagot néztem. Jobban megérheti esetleg? Milyen a szolgáltatásuk? *Debrecen környékén

2023. aug. 16. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

"semmi gondom a szolgáltatóval"

Akkor maradj ott.

Nem értem ezeket a fajta kérdéseket..... tudod mennyit fogyasztasz, ott vannak a számok a weboldalakon, csak össze kell hasonlítani. Miért olyant kérdezel aki azt sem tudja ki vagy és mennyi használod a telefonodat????

2023. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha meg vagy elégedve a Vodafonnal, akkor használd a Vodafone-t. Ennyi.

Attól tutira nem lesz jobb életed, hogy megveszel egy olyan szolgáltatást, aminek a felét sem használod el, és adsz a szarnak egy pofont.

2023. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem, vodánal max feltöltősen... Nekünk ott van 16 ezerről 24 re ugrott isten tudja miért... Nem telefonalunk, nem.sms ezünk semmi... Most fogom lemondani
2023. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
telekom
2023. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vodáról hallani érdekes dolgokat (számlázás, lefedettség, sebesség), én új előfizetést biztos hogy nem kötnék hozzájuk. Legfeljebb egy feltöltőkártyát mernék kipróbálni. Hogy a szóbeszéd mennyire igaz, mindenki eldönti magának...
2023. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vodafone, a Yettelnél csomó hülyeség van
2023. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kancácska ***** válasza:
Nem ismerem a Debrecen környéki lefedettséget, a hálózatfejlesztés ottani állapotát, de benéznék egy-két fórumba és kérdezgetnék a helyedben helyieket. Nálam pesten túl a hálózatfejlesztésen azt mondom a yettel tuti nyerő. Ilyen gyors, erős és stabil hálózattal még nem találkoztam. Nagyot ugrott az egész pár hónapja. Én a vodafone/upc kábeles mobilos cucctól sikeresen megszabadultam, telekom meg akkor sem kellene ha fizetnének. Amennyi panaszt hallok ismerősöktől, kollégáktól, rokonoktól és szomszédoktól, örülök, hogy eddig sikeresen elkerültem. Aztán mi lesz jövőre majd meglátjuk, mert a yeti nyomul ezerrel, fejleszt gőzerővel, folyamatosan növekszik a lefedettségi térképük, rendes 5G-t adnak nem telekom féle átverőst. A tv is szuper, jobb mint a vodáé volt, így semmi vezetékezgetés, csak a router és a sim. Kaptam egy olcsóbb komplex szolgáltatást. Hónapok óta megy, és egy rossz szót sem tudok róla mondani. Most jött az arab befektető, aki nem malmozni akar hanem pénzt keresni, így nyomni fogja ő is a fejlesztéseket, tolja a tőkét a cégbe. Lehet más lesz a cég neve, más szolgáltatások fognak jönni, de az, hogy előzni fog az tuti. Van hova fejlődni az is igaz, de ahol túl vannak rajta ott már látszanak a jelek.
2023. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!