Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternet terén a Yettel...

Mobilinternet terén a Yettel vagy a Vodafone rendelkezik nagyobb lefedettséggel?

Figyelt kérdés
Melyik stabilabb belföldön?
2023. aug. 12. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A yettel nekünk egyáltalán nem stabil, már a városon belül is akadozik, kívül pedig sok helyen egyáltalán nem elérhető a 4g, van, hogy hálózat sincs (Kecskemét és környéke a tapasztalatunk). A hivatalos oldalukon a lefedettségi térkép pedig nem ezt mutatja.
2023. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Telekom.
2023. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az árazás miatt most váltottam yettelről vodára. Nem rossz ajánlat ez a korlátlan 4G netes csomagjuk 5 ezerért. De hogy ez te, mekkora hulladék... nagyon sok helyen, ahol a yettellel semmi gond nem volt, ott a voda csak vánszorog. Vagy éppen nem is megy. Egyáltalán.


Így utólag lehet visszavonnám, de most havi 2-3 ezret spórolok, és azért többnyire kielégít eg is, szóval most jó, kell az a párezer spórolás sajnos.


Balatonon mindkettő stabil amúgy. 10-11 Mbájt/s-sel szedtem le filmeket.

Fővárosban nagyon sok helyen érezhető a yettel előnye.

Vonaton mindkettő hulladék.

Dunakanyarban voltam még legutóbb... 200 kbájtos streamet nem tudta lejátszani nekem a voda, míg korábban semmi gondom nem volt errefelé yettellel.

Esztergom környékén hasonló... ott egyik se túl erős, de ilyen foshulladék titok szint elmegyegetett azért. Ja, szóval ez a bajom BP-en, hogy vodával még az instát se lehet akadás nélkül tekerni 🤷‍♂️ nekem meg kelle ez a hülye agyzsibbasztás néha.

2023. aug. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kancácska ***** válasza:
Nálam a yettel ami bevált. Voltam telekomos is, a vodafone-t most szüntettem meg, kábeltévéstől mindenestől. A yettel most nagyot megy, felénk olyan bivalyerős és stabil hálózatot építettek ki (és még csak félidőnél tartanak a fejlesztéssel, plusz most jön az arab további milliárdokkal), hogy a saját technikusuk is pislogott a mérések során. Nagyon komoly idők előtt áll a yettel már most látszik. A voda az kuka, a telekom kullog az események után.
2023. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos a Yettel nem. Megbízhatatlan, indtabil, pedig van is nem messze tőlem egy átjátszó állomás is.


Rácalmás

2023. aug. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!