Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesznek sokan olyan...

Miért vesznek sokan olyan telefonokat amit nem tudnak kihasználni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 17:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Mert nekik úgy tetszik. Nem mintha bármi közöd lenne hozzá.
2023. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Mert Magyarországon élünk, feltűnési viszketekségük van. Például Ausztriában senkit nem érdekel hogy kinek milyen telefonja, autója van stb
2023. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
A magyar felhasználók között jóval kevesebben vannak a hozzáértő, tudatos egyének, ráadásul gazdasági ismeretekben sem bővelkedik a túlnyomó többség.
2023. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Mert ez az egy dolog van amibol meg tudom venni a legjobbat, szoval megveszem.
2023. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
4 meg is válaszolta tökéletesen, nem értem, miért lett lepontozva.
2023. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon adom 2es. Egészen 2017ig nyomkodós telefonom (bár nem egy gagyi.) Azután meg egy gagyi érintős lett. Jelenleg egy 6éves Huawei van aminek talán a negyed tudását használom ki. Nem mint ha nem lehetne jobb, de a legkevésbé sem vágyok rá és lesz@rok. kinek mi van. Csak olyanok vesznek nagyon drágát, akinek ez státusz szimbólum vagy ténylegesen szüksége van a telefon tudására.
2023. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Igazad van, nem tudom kihasználni, mégis megveszem.

Na most figyelj! Miért?

Mielőtt megvettem ,meghatároztam mire van szükségem: 3-4GB RAM, 4G (2 éve), ez volt a fő szempont és Android.

A többit, talán a camerát leszámítva nem használom.

Persze van SMS, böngésző az is kell.

KB. ennyi.. Sokkal többet tud, de nekem kényelmesebb a PC-t használni, sőt a telefont is azon keresztül tartom karban. Még SMS-t is a PC-ről kezdeményezem, írom, küldöm el, másolom ki a képeket, rendezem a telefonlistát (Te meg tudod tenni?)

Ha mondasz olyan kapható telefont (hogy ne süsd rám minek nekem, ha nem tudom kihasználni) megveszem.

De ha kell, ha nem benne van, ami nem érdekel...

Tetszik érteni?

2023. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként írja már le valaki, mit jelent egy okostelefonnál a kihasználtság?


Csak mert ha veszünk egy 400 ezres telefont (mindegy milyen márka), abban nyilván jobb a kamera, Zoom, meg hasonlók.


Na most azt a helyzet, hogy aki fotós és ezzel foglalkozik, az nem telefonnal fényképez, mert annak ott van a szekrényben a 2 milliós gépe.


Aki pedig nem fotós, függetlenül attól hogy hány éves és mennyit és mit fotóz, nyilván mindenki szereti ha szép képeket kapna vissza. Hogy éppen a tájat fotózza, a kajáját, vagy a pöcsét, teljesen mindegy.


Olyan ember sincs, akinek 200 millió van a bankszámláján és egy 18 éves Ford-ban ül ami rohad alatta. Azért ül valaki ebben, mert ezt engedheti meg magának, de nyilván ő is szívesebben ülne egy szép új autóban, akár Fordban is. Hogy most csak a Tesco-ig jár el vele vagy hetente 2x Németországba az irreleváns. Ezt most kapcsold össze amit az előzőleg írtam a fotózással kapcsolatban.


Akku: akármilyen telefonod is van, ha drága, ha olcsó, ha te azon napi 10 órát telefonálsz, akkor mindennap töltened kell. Tehát nem az van, hogy ha napi 10 órát telefonálsz akkor a drága telefont elég 3 naponta tölteni, az olcsót meg naponta kell. Tehát ebben sincs különbség.


Internetezni mindenki internetezik manapság, aztán kb be is zárult a kör.


Írja már le valaki, mivel van "kihasználva" egy 100 ezres telefon és mivel lesz "kihasználatlan" a 400 ezres.


De még1x: ilyet ne írjon senki, hogy "minek az xy kamera", mert már írtam, hogy egy fotós nem telefonnal fotóz, de attól még mindenki szereti a jó minőséget. Ha választhatsz hogy SD-ben nézel egy videót YouTube-on vagy HD-ban, akkor te is a HD-t választod. Tök evidens, hogy mindenki szereti ha szép képeket csinál egy eszköz, bármi is legyen a tárgy amit fotóz vele.

2023. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
Lassan 4 éves lesz a Huawei P30pro-m. Azért vettem ilyen telefont, mert nem akarom évente, 2 évente cserélni. Még mindig tökéletesen működik. Sokat utazom. Elbirja a GPS-t, YouTube-ot egyszerre. Nem volt olcsó? Valóban nem, de cserébe lassan 4 éve működik tökéletesen. Nem használom ki az összes tudását? Tényleg nem! De ki az, aki a telefonja összes tudását kihasználja, hiszen ezek már szinte komplett számítógépek kézben?
2023. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Ez a kérdést egy pcp-ről írtad, aminek a teljes tudását mem használod ki. Miért kell neked ilyen gép?
2023. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!