Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden Apple üzletben buta...

Minden Apple üzletben buta embereket dolgoztatnak?

Figyelt kérdés
Ekkora a munkaerőhiány? Ha bemegyek személyesen megérdeklődni valamit (főképp szoftveres dolgot) soha nem tudnak semmire sem válaszolni. Legjobb esetben 10 perc után odahívják az egyetlen értelmes eladót aki tud is segíteni. Volt hogy egyszer bementem a Samsungba (mert tőlük is van készülékem) egy fiókkal kapcsolatos gondom miatt és ott érdekes módon egyből tudtak segíteni meg nem vágtak pofákat. Tényleg nem értem hogy ha a konkurens képes rá akkor az Apple miért nem képes felvenni kompetens dolgozókat. Veletek volt már hasonló?
2023. szept. 13. 19:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen az hogy buta, hanem hogy szimplán nem ért a dolgához. Így értem.
2023. szept. 13. 19:15
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Egytol egyig.
2023. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Protekcióval dolgoznak ott, nulla tudással.
2023. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most jöttem ki a Samsungból. Csak bementem ha már Pesten vagyok. Megnéztem az okosórákat. Ahogy belépek, jókedvűen megszólítottak. Pedig nem mentem oda az eladókhoz, hanem egyikük jött oda hozzám. Baromi készségesen elmagyarázta hogy mi meg hogyan. Legalább 5 percet beszélgettünk. Legutóbb az istyleban meg látszott rajtuk hogy húzzak már a francba. Ezzel el fogják érni hogy lecseréljem mindenem Samsungra mert bár rohadt jók az Apple cuccok, de nincs egy normális vevőszolgálat vagy hogy mondjam. Nagyon frusztrál. Bocs hogy most így kiélem magam.
2023. szept. 13. 19:49
 5/12 kattaMaki válasza:
39%
Csak olyan buta emberek dolgoznak ott amilyen buta az, aki felvette dolgozni. Gondolom.
2023. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom miért általánosítasz. Én Miskolcra járok az AlmaVilágba, mindig nagyon korrektek, rendesek és segítőkészek voltak velem. Mindig tudtak segíteni, bármilyen jellegű problémám volt.
2023. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretek általánosítani, de három üzletükből ahol jártam, háromban háromban is ezt tapasztaltam. Szerintem ez már elég jól jellemzi az istylet. Csak máshová nem tudok menni ha Apple készülékkel van gond.
2023. szept. 13. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hat igen az istyle az mar csak ilyen, apple bolt amugy nincs itt csak reseller
2023. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A Samsung Experience Store márkabolt vagy az is csak reseller? Nem tudod?
2023. szept. 13. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Amelyik megkeseredett lepontozott azért mert leírtam, hogy velem korrekten viselkedtek, annak mi baja van?
2023. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!